.

avatar

Zauroczenie, 13 reasons why, Geostorm, Sala samobójców,Więzień labiryntu, Szósty zmysł, Forrest Gump, Naznaczeni śmiercią, Sztuczna inteligencja, SKAM , Solaris, Pasażerowie, Przerwana lekcja muzyki, Ojciec chrzestny, Niezgodna, Zapach kobiety, Moonlight, Igrzyska Śmierci, Zanim się pojawiłeś, Czarny łabędź, Król lew, Zostań jeśli kochasz, Pamiętniki Wampirów. 

 Dziewczyna z dawnego Poszkole. Nie lubię ograniczeń ( nawiązując między innymi do wiadomości kreatywnych ). Kontakt ze mną poza ps? FB, GG, IG, do wyboru do koloru. Proszę bardzo, pisz na priv. 

Piszę kreatywnie. Wymagania? Żadne. Długość nie ma znaczenia. Ważna jest jakoś, a nie długość. Jak ktoś tu dobrze powiedział "Śmieszą mnie ludzie, którzy w swoich opisach uważają się za niemalże poetów , do tego cholernie wykształconych " . Zgadzam się z tą osobą, na domiar tego tacy ludzie w większości przypadkach piszą prostymi zdaniami a słownictwem nie powalają. Nie wspomnę o przecinkach. Ja piszę kreatywnie, bo lubię, robię błędy ale staram się je korygować i pisać coraz to lepiej. Dlatego jestem otwarta na wszelkie uwagi . PS: Nudzą mnie już wasze wymówki co do rozpoczynania wątku, typu "nie mam weny, może Ty zacznij". Wszystko jest możliwe, jeśli się tego chce.

Zaczepiłam Cię? - zainteresowałeś mnie.

 → Wiadomość kreatywna..

 

.

Saphira Vanessa Jeffrey
nie jest z związku z żadną osobąZaproś do związku

 

Gdy go spotkałam pierwszy raz, wiedziałam, że jest zabójcą. Ciekawe ile dziewczyn kochał i zostawił nawiedzonych. Ale jeśli jest duchem, to ja mogę być zjawą. Trzymającą go sobie dla okupu. Niektórzy faceci za bardzo się starają. A on w ogóle tego nie robi. Chociaż jest młodszy niż moi byli, to zachowuje się bardzo męsko. Nie widzę więc lepszej możliwości, zatrzymam go sobie na zawsze. Jako wendetę...

.


xyz

  • 1% miłości
Ta rodzina nie posiada dzieci.

 

  Jayden, Alexander, Matt, Moonster - dziękuję za stworzenie wspólnymi siłami cudownych  historii.

 

.

Ściana ~

.

Proszę napisz co o mnie myślisz

.

K o n t o    z a ł o ż o n e    w : 2009r.

 

Ważne!

W związku z usunięciem Poszkole, chciałam powiadomić wszystkich moich znajomych o możliwym kontakcie ze mną przez GG. To jest moje oficjalne i aktualne konto na GG:61474818.

Wiadomość ta tyczy się również osób którzy znali mnie kiedyś pod nickiem Shannon. Proszę piszcie! Jestem w szoku, nigdy bym się spodziewała, że kiedyś zostanie usunięte PS. Jest to portal na którym spędziłam wiele lat, poznałam tu wiele wspaniałych ludzi, przywiązałam się do tego miejsca, dlatego też wiadomość o likwidacji PS sprawiła mi wiele smutku i przykrości. To przez sentyment do tego portalu...był to mój drugi świat, w którym mogłam być kimś innym, gdzie mogłam oderwać się od tej szarej rzeczywistości i codziennej rutyny, gdzie wraz z drugą osobą tworzyło się wyjątkowe i niesamowite historie...