.

avatar

13 powodów, Więzień labiryntu, Forrest Gump, Naznaczeni śmiercią, SKAM , Solaris, Pasażerowie, Przerwana lekcja muzyki, Niezgodna, Moonlight, Igrzyska Śmierci, Zanim się pojawiłeś, Czarny łabędź, Zostań jeśli kochasz, Pamiętniki Wampirów. 

Muzyk. Zawodowa Pianistka . Nie lubię ograniczeń ( nawiązując między innymi do wiadomości kreatywnych ). Kontakt ze mną poza ps? FB, GG, IG, do wyboru do koloru. Proszę bardzo, pisz na priv. 

Piszę kreatywnie. Wymagania? Żadne. Długość nie ma znaczenia. Ważna jest  jakoś, a nie długość.  Jak ktoś tu dobrze powiedział "Śmieszą mnie ludzie, którzy w swoich opisach uważają się za niemalże poetów , do tego cholernie wykształconych " .  Tak, to jest śmieszne ale też i żenujące bo w większości przypadkach takie osoby piszę prostymi zdaniami  a słownictwem nie powalają.  Nie wspomnę o przecinkach.  Ja piszę kreatywnie bo lubię, robię błędy ale staram się  korygować  je i pisać coraz to lepiej. Dlatego jestem otwarta na wszelkie uwagi .   PS: Nudzą mnie  już wasze wymówki co do rozpoczynania  wątku, typu "nie mam weny, może Ty zacznij". Wszystko jest możliwe,  jeśli się tego chce.

Zaczepiłam Cię? - zainteresowałeś mnie.

 → Wiadomość kreatywna..

 

Na zawsze On jedyny.

Saphira Jessica Albin // Powracam.
nie jest z związku z żadną osobąZaproś do związku

 

You rise, I fall,
I stand, you crawl
You twist, I turn,
who's the first to burn?

You sit and stay,
I don't to obey
Where do we land in the Black Sea?

 

 
Grip your hands tired of what's your worth
Watch yourself beg hanging on to Earth
Love, War, Pain, Life everything's the same to me.

 

  Jayden, Alexander, Matt, Moonster - dziękuję za stworzenie wspólnymi siłami cudownych  historii.

 

.

K o n t o    z a ł o ż o n e    w : 2009r.

 

Ściana ~

Proszę napisz co o mnie myślisz

.

Atrapa mp3 playera

Na zawsze w moim sercu.

Saphira Jessica Albin // Powracam. ma aktywny komponent Rodzina, ale nie założył jej jeszcze. Zgłoś się, może to właśnie Ty będziesz partnerem?