Aktywna majówka - jesteśmy na "tak"

pixabay.com

Nie da się ukryć, że "majówka" to słowo, które u niemal wszystkich wywołuje pozytywne skojarzenia.

Zazwyczaj mamy wtedy w głowie ciepłe słoneczko, leżenie na trawce i słodkie lenistwo - może jednak w tym roku warto spędzić ten długi weekend bardziej aktywnie?

Dzisiaj prezentujemy Wam kilka sposobów na udaną majówkę i mamy nadzieję, że pogoda dopisze i nie zrujnuje wszystkich naszych planów, bo ostatnie prognozy są dość kapryśne.

Tak czy inaczej, zapraszamy do lektury i dzielenia się w komentarzach Waszymi sposobami na majówkę:

1. Wypad w góry lub nad morze

Majówka to idealna okazja, żeby posiedzieć lub pospacerować po plaży lub urządzić sobie długą pieszą wycieczkę po górach. Odpoczniemy, pooddychamy świeżym powietrzem i wrócimy pełni nowych sił witalnych!

pixabay.com

pixabay.com

 

2. Rowerowe wycieczki za miasto

Często okazuje się, że wcale nie znamy okolicy, w której mieszkamy. Majówka do doskonały moment na rowerowe wycieczki i odkrywanie jeszcze niezbadanych miejsc!

pixabay.com

 

3. Spacery po lesie

To świetna metoda, żeby spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, a przy okazji sposób na obcowanie z przyrodą. Może uda Wam się spotkać jakieś ciekawe zwierzęta i zrobić im zdjęcia?

pixabay.com

 

4. Trening ze zwierzętami

Na co dzień często brakuje nam czasu, żeby spędzić go ze swoim pupilem, więc majówka może być idealną okazją do nadrobienia zaległości. Pobiegajmy z psem lub zabierzmy go na długi spacer, a może nawet uda nam się nauczyć go jakichś nowych sztuczek?

pixabay.com

 

5. No dobra, ale jeśli naprawdę nie chcecie się namęczyć, zawsze można wybrać nieśmiertelnego ... grilla na działce! To ostatnio ulubiona w naszym kraju metoda spędzania wolnego czasu, więc ... widelce w dłoń! ;)
 

pixabay.com

 

A Wy na co stawiacie? ;)

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

 
archiwum artykułów

2017-04-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

  1. pleure 29-04-2017 12:10

    albo tak matura..

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.