WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Bo fani mają fantazję ... najdziwniejsze prezenty!

Just Jared

Bycie gwiazdą niesie ze sobą wiele konsekwencji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych ...

Z jednej strony mamy bowiem luksusowe życie pełne markowych ubrań, drogiej biżuterii czy pięknych samochodów, a z drugiej nieustanne śledzenie przez paparazzich, presję mediów i …

... dziwne zachowania fanów. Jeśli chodzi o tych ostatnich, to potrafią być naprawdę nieprzewidywalni, czego efektem są dziwne „prezenty” wysyłane przez nich do idoli:

Emma Watson – Biblia

Czy kiedykolwiek dostaliście Biblię w prezencie? Pamiętajcie, że prezenty komunijne się nie liczą, bo mówimy o podarku od zupełnie obcej osoby! Odpowiedź pewnie brzmi nie, ale zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku Emmy Watson, bo ona Biblię dostała, a mówiąc precyzyjniej ze 20 sztuk. Aktorka zasłynęła rolą Hermiony w cyklu filmów o Harrym Potterze, który okazał się międzynarodowym hitem, stąd też ogromne zainteresowanie występującymi w nim osobami. Okazuje się jednak, że seria wzbudziła też wiele sprzeciwów środowisk chrześcijańskich, więc fani aktorki postanowili „uchronić jej duszę od potępienia” i wysyłali jej Biblię, która miała jej pomóc w nawróceniu. Takim oto sposobem kolekcja aktorki liczy już ponad 20 egzemplarzy!

Just Jared

 

Halle Berry – Zaręczynowy pierścionek z diamentem

Kto by nie chciał zostać mężem lub żoną popularnej gwiazdy, prawda? Pewien mężczyzna postanowił więc spróbować swoich sił i wysłał jednej z aktorek pierścionek zaręczynowy z diamentem – wybór padł na piękną Halle Berry, która jest marzeniem wielu facetów. I żeby była jasność, mężczyzna zapewnił o szczerości swoich uczuć i oficjalnie poprosił aktorkę o rękę – czyżby zauważył wzloty i upadki dotychczasowych związków Berry? Kto wie, ale i tak trzeba podziwiać jego pomysłowość i odwagę.

Just Jared

 

Jonas Brothers – Martwy rekin

Martwe zwierzę raczej nie znajduje się na jakiejkolwiek liście życzeń, a już na pewno nie chcieli go otrzymać bracia z Jonas Brothers – jeden z fanów pomyślał jednak inaczej i wysłał swoim idolom martwego rekina. Podobno nie był to duży okaz, a raczej młodziutki i na dodatek zatopiony w formalinie, żeby mógł „posłużyć” chłopakom przez wiele lat. Na szczęście okazało się, że Jonas Brothers mają do siebie duży dystans i podeszli do całej sprawy z dużą dawką humoru, pytając przy okazji, gdzie można kupić sobie takie cudo.

Just Jared

 

Tom Felton – Propozycja adopcji

Ten punkt naszej listy jest naprawdę wyjątkowy, bo mówimy tu o propozycji adopcji i zmiany nazwiska! Taki oto prezent otrzymał kiedyś Tom Felton, który podobnie jak Emma Watson zyskał sławę za sprawą filmów o Harrym Potterze, gdzie grał rolę czarnego charakteru – Draco Malfoya. A że niektórzy ludzie mają problem z odróżnieniem rzeczywistości od filmowej kreacji, to aktora posądzano o spiskowanie z „mroczną stroną” – najciekawszy jest jednak fakt, że tym razem komuś bardzo przypadło to do gustu i bardzo chciał mieć takiego właśnie syna! Dlatego też pewnego dnia w skrzynce pocztowej Toma znalazła się koperta z propozycją adopcji, z małym zastrzeżeniem – aktor miał zmienić nazwisko na Malfoy i zajmować się wytwarzaniem magicznych mikstur i zaklęć!

Just Jared

 

Alice Cooper – Trumna

Dla niektórych może to być sporym zaskoczeniem, ale pomimo 67 lat na karku, Alice Cooper wciąż jest w świetnej formie i regularnie koncertuje. Podobno to właśnie taki sposób życia pozwala mu zachować sprawność i młodość, ale nie wszystkim jego oldschoolowym fanom się to podoba … Jeden z nich uznał bowiem, że piosenkarz wcale nie jest taki młody, na jakiego się czuje i bliżej mu raczej do grobu, na dowód czego wysłał mu … trumnę! Z pewnością była właśnie dla niego, bo rozmiar się zgadzał (a jak wiemy Alice nie należy do wybitnie wysokich), a w środku czekało serce kota – tego nawet nie będziemy komentować.

straight.com

 

Pink – Zaproszenie do kultu

Od momentu swojego debiutu w 2000 roku Pink zyskała mnóstwo wiernych fanów, a że wśród takiej masy ludzi musi znaleźć się kilku dziwaków, to pewne jak w banku. Tym razem mówimy o osobie, która w 2006 roku wysłała jej 16-stronicowy list z zaproszeniem do kultu – w środku był też „zestaw przetrwania” i niezbędne instrukcje. W skrócie chodziło o to, że Pink miała odnaleźć pewien tajemniczy dom, wykorzystując załączony zestaw, żeby się do niego dostać, a następnie na stałe w nim zamieszkać.

Just Jared

 

Avril Lavigne – Martwy królik

Po moim mieszkanku biegają właśnie dwa włochate uszate, więc pisanie tego punktu przychodzi mi ze szczególną trudnością, ale takie są fakty – Avril Lavigne dostała kiedyś w prezencie martwego królika! Większość fanów poprzestaje na listach, prośbach o autograf, czekoladkach i pluszowych misiach, ale nie wszyscy … zawsze znajdzie się ktoś, kto musi się „wyróżnić”. Był to prawdopodobnie Japończyk, bo cała sytuacja miała miejsce właśnie tam i z całą pewnością nie był normalny, no chyba że jego sposobem na wyrażenie podziwu i miłości jest zabijanie niewinnych stworzeń …

Just Jared

 

Harry Styles – Podpaska

Nie da się ukryć, że Harry Styles to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w świecie muzyki, szczególnie jeśli pomyślimy o wielbiących go milionach nastolatek z całego świata. Jeśli jednak wydaje się Wam, że młode dziewczyny ograniczają się do piszczenia na jego widok, płaczu i mdlenia na koncertach, to jesteście w wielkim błędzie. Okazuje się bowiem, że są one zdolne nawet do tak absurdalnych zachowań, jak wysyłanie piosenkarzowi … podpasek! Na szczęście Harry oszczędził nam szczegółów i nie zdradził, czy była nowa …

Just Jared

 

Jared Leto – Ludzkie ucho

To chyba najbardziej makabryczny ze wszystkich prezentów na naszej liście i otrzymał go nikt inny, jak wokalista 30 Seconds To Mars i uhonorowany Oscarem aktor, Jared Leto. I nawet jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że artysta ten jest dość specyficzną osobistością, to wysyłanie mu ludzkiego ucha nie mieści się w żadnych granicach. Chociaż z drugiej strony … Każdy „normalny” człowiek natychmiast wyrzuciłby takie znalezisko albo zgłosił odpowiednim służbom, a on … zamiast krzyczeć i panikować, zrobił z niego naszyjnik! Jeśli więc fan wysyłając mu ucho chciał zrobić na nim wrażenie, to chyba może uznać, że misja zakończyła się sukcesem.

Just Jared

archiwum artykułów

2016-06-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.