WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Gal Gadot zarobiła grosze za Wonder Woman?

Gal Gadot

instagram.com/gal_gadot

Wygląda na to, że w uniwersum DC zarabia się zdecydowanie słabiej niż u Marvela, a już na pewno było tak w przypadku Gal Gadot.

Dzisiejsze doniesienia sugerują bowiem, że aktorka zarobiła na swojej najnowszej roli grosze w porównaniu z wynagrodzeniem innych sław wcielających się w superbohaterów.

Informatorzy mówią wprost o 300 tysiącach dolarów, jakie dostała za każdy z trzech filmów ze swoich udziałem - Batman v Superman: Dawn of Justice, Wonder Woman i Liga sprawiedliwości.

I chociaż może się to wydawać sporą sumą, to trzeba pamiętać, że aktorzy grający role superbohaterów otrzymują przeważnie wynagrodzenie liczone w milionach dolarów – za przykład podaje się tu Henry’ego Cavilla, który wcielając się pierwszy raz w Supermana też był nieznanym aktorem, a dostał … 14 milionów!

Nie dostaliśmy jeszcze oficjalnego komentarza od samej aktorki czy Warner Brothers, więc będziemy z zainteresowaniem przyglądać się sprawie.

Wonder Woman

archiwum artykułów

2017-06-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.