WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Harry Styles. Nieoficjalna biografia – recenzja książki

KE Liber

Halo, Halo! Czy lecą z nami jakieś fanki Harry’ego Stylesa? Na pewno tak, przecież na całym świecie są nas miliony ...

A dlaczego pytam? Ano dlatego, że dziś premierę ma książka Harry Styles. Nieoficjalna biografia autorstwa Ali Cronin, której żadna fanka artysty nie może przegapić.

Do naszej redakcji też dotarł jej egzemplarz, więc możemy na świeżo podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami na temat najnowszej publikacji wydawnictwa KE Liber.

Warto zacząć od tego, że książka zaintrygowała nas już na pierwszy rzut oka, bo nasze wydanie zostało zapakowane w elegancki czarny błyszczący kartonik, w środku którego znajdziemy oczywiście samą książkę, ale i miły dodatek w postaci małych kwadratowych zdjęć Harry’ego Stylesa w instagramowym stylu - czyli teraz piosenkarz może być zawsze przy nas :). Czy tak będą wyglądać wszystkie egzemplarze w księgarniach? Raczej nie, a szkoda, bo z pewnością zachęciłyby więcej osób do zakupów, a już na pewno wyróżniały się na sklepowych półkach.

Poza tym, od samego początku wiadomo, że biografia będzie zawierać najświeższe informacje, bo jej okładkę zdobi aktualne zdjęcie artysty z jednego z koncertów zagranych już po premierze solowego krążka, co poznajemy oczywiście po słynnym już różowym garniturze. Nie da się ukryć, że tego właśnie oczekujemy od tego typu książek – chcemy dowiedzieć się jak najwięcej i być zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu naszych idoli. A żeby sprawom techniczym stała się zadość, wspomnę jeszcze, że wydawnictwo liczy 202 stron i trafiło na rynek w czarnej matowej zintegrowanej okładce.

No dobra, to przejdźmy teraz do zawartości, która z pewnością interesuje wszystkich najbardziej i sprawdźmy, czy to początkowe dobre wrażenie zostania z nami na dłużej. Zgodnie z obietnicami wydawnictwa, znajdziemy tu naprawdę ciekawe informacje na temat Harry’ego i to już od czasów, kiedy był małym szkrabem. Następnie prześledzimy jego młodzieńcze lata i udział w programie X-Factor, dzięki któremu dołączył do One Direction i stał się rozpoznawalny na całym świecie. Na tym nie kończyły się jednak ambicje artysty, więc nie zabraknie również tajemnic z jego solowej kariery muzycznej, a także ... aktorskiej, bo nie możemy przecież zapomnieć, że ma za sobą rolę w wojennej Dunkierce Christophera Nolana, do której to zdecydował się nawet ściąć swoje firmowe „loki” i która został bardzo pozytywnie oceniona przez krytyków.

Mało? No to dostaniemy jeszcze więcej, bo w środku nie zabrakło również kilku ciekawostek, jak sprawdzające naszą wiedzę o artyście quizy, jego słynne cytaty i motta, którymi kieruje się w życiu, lista ciekawych osób z mediów społecznościowych, którym warto się przyjrzeć, a nawet praktyczny notes, dzięki któremu już nigdy nie zapomnimy o dacie premiery nowej płyty, filmu czy koncertu.

Podsumowując, fanek artysty chyba nie trzeba już dłużej przekonywać, że warto sięgnąć po tę pozycję, żeby jeszcze lepiej poznać swojego idola, prawda? Książka Harry Styles. Nieoficjalna biografia pozwala uporządkować swoją wiedzę na temat artysty, a także zdradza wiele nowych informacji, których na próżno szukać gdzie indziej. Mówiąc krótko, w zupełności zgadzam się z opisem wydawcy, który zapewnia, że „to idealny przewodnik dla wszystkich fanów, którzy chcą się dowiedzieć, jak ze zwykłego ucznia narodziła się supergwiazda”.

I wiecie co? Jeśli spodobało się Wam nasze wydanie książki, to mamy dla Was dobre wieści, bo dzięki współpracy z wydawnictwem KE Liber mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać takie samo! Zapraszamy TUTAJ!

KE Liber

 

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum artykułów

2017-10-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.