WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jakich facetów wybierają kobiety? Oto dowody!

pixabay.com

Za oknem świeci słońce i czujemy już nadchodzącą wiosnę, a co za tym idzie podobnie jak natura budzimy się do życia.

Zaczynamy zdrowiej się odżywiać, dbać o aktywność fizyczną i szukać sposobów na podniesienie swojej atrakcyjności, by właśnie w tym roku … spotkać miłość swojego życia :)

A co jeśli powiem Wam, że są naukowo udowodnione sposoby na to, żeby zwiększyć swoje szanse? Naukowcy przebadali bowiem dużą grupę osób i na tej podstawie stworzyli zestaw „argumentów”, którym płeć przeciwna nie jest w stanie się oprzeć.

I wiecie co? Zaraz je Wam zdradzimy, a dziś wersja dla facetów – zapraszamy do czytania:

Zdrowe zęby

Chociaż sam tytuł mógł wywołać uśmiech na Waszej twarzy, to zdrowe zęby naprawdę mają sens – jeśli bowiem mężczyzna może się pochwalić pięknym uzębienie, to z pewnością jest „nosicielem” dobrych genów. A że naturalnie wybieramy sobie partnerów o jak najlepszych genach, to wszystko jasne. Poza tym, szczeremu i naturalnemu uśmiechowi trudno się oprzeć, bo potrafi rozbroić nawet najbardziej napiętą sytuację.

„Powaga”

Trochę w opozycji do punktu pierwszego, ale nie tak bardzo jak mogłoby się wydawać – poważny wyraz twarzy. Naukowcy z University of British Columbia ustalili, że kobiety częściej zwracają uwagę na poważnych mężczyzn niż klasycznych wesołków, bo chociaż jak już wiemy zdrowe zęby mają duże znaczenie, to nie trzeba ich pokazywać w każdej sytuacji. Poważny wyraz twarzy świadczyć ma podobno o dojrzałości, co dla kobiet ma kluczowe znaczenie podczas zakładania rodziny, bo właśnie na tej zasadzie dobierają sobie partnerów.

pixabay.com

 

Broda

Ostatnio obserwujemy prawdziwy renesans brody, więc punkt ten będzie łatwiejszy do spełnienia, a dla wielu kobiet ma kluczowe znaczenie. Zdaniem naukowców mężczyzna z zarostem jest postrzegany jako bardziej męski, agresywny, dojrzały i o wysokim statusie społecznym, więc wydaje się zdecydowanie lepszym kandydatem na partnera. Oczywiście nie każdy musi hodować brodzisko jak weterani z ZZ Top, ale jakikolwiek zarost na twarzy jest jak najbardziej wskazany.

Czysta cera

To punkt bardzo ważny dla obu płci, ale warto pamiętać, że nie chodzi wcale o … używanie tony kosmetyków, w tym tych, które powinny zostać w damskich kosmetyczkach, jak podkłady. Kobiety lubią naturalnych mężczyzn, którzy dbają jednak o to, żeby ich skóra wyglądała zdrowo. Dlaczego? Między innymi dlatego, że świadczy ona o zdrowej diecie i dobrych genach – pamietajcie więc, żeby codziennie jeść świeże warzywa i owoce, a eksfoliację, oczyszczanie i nawilżanie zostawić piękniejszej płci.

pixabay.com

 

Trening

Chociaż brzmi to brutalnie, regularnie trenujący i umięśnieni mężczyźni są w oczach kobiet zdecydowanie bardziej atrakcyjni, bo ich sylwetki są gwarantem siły, dominacji i opieki nad partnerką. A że jak już wspominaliśmy wcześniej podczas wyboru partnera kierujemy się naturalnymi instynktami przedłużania gatunku, to „samiec alfa” zdecydowanie lepiej pasuje na przyszłego ojca i głowę rodziny.

Niedostępność

Jeśli wydawało się Wam, że gierki miłosne są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet, to musicie jak najszybciej nadrobić zaległości. Okazuje się bowiem, że kobiety również lubią zdobywać interesujących mężczyzn, bo to upewnia je w przekonaniu, że wybrały idealnego faceta (skoro muszą się postarać, to z pewnością warto). W związku z tym dobrze czasem poudawać trudnego do zdobycia i niedostępnego, żeby obudzić w kobiecie pewne instynkty, ale pamiętajcie, żeby używać tego narzędzia rozsądnie - nieodpisywanie na wiadomości lub nieodbieranie telefonu takie nie jest :)

pixabay.com

 

T-shirt z literą T

Śmieszne? Może i tak, ale udowodnione naukowo przez badaczy z University of Nottingham! Na podstawie przeprowadzonego eksperymentu doszli oni do wniosku, że kiedy mężczyźni noszą biały t-shirt z dużą literą T na przedzie, to są dla kobiet o 12% bardziej atrakcyjni. Skąd ten pomysł? Podobno chodzi o to, że litera T pomaga nadać męskiej sylwetce kształt „V”, czyli szerokich barków i wąskiej talii, który uchodzi za idealny dla faceta. Co więcej, po nałożeniu identycznej koszulki, ale z odwróconą literą T, atrakcyjność mężczyzn spadała również o 12% - czyżby kobiety nie lubiły brzuszków?

Postawa

Zdaniem badaczy wyprostowana postawa świadczy o dobrym zdrowiu, statusie materialnym, charakterze i pewności siebie, nic więc dziwnego, że kobiety bardzo zwracają na nią uwagę. Jeśli więc macie tendencję do garbienia się, to jak najszybciej musicie nad tym popracować, bo to dużo nie kosztuje, a zmienia bardzo wiele i … dodaje kilka centymetrów!

pixabay.com

 

Czerwień

Wygląda na to, że nie tylko mężczyźni lubią i doceniają czerwone ubrania, bo jak udowodnili naukowcy jest to kolor oddziałujący również na Panie. Mężczyźni w czerwieni wyglądają podobno na silnych, pewnych siebie i pełnych pasji, więc mocno zwracają na siebie uwagę otoczenie. Zresztą sam fakt założenia tak odważnego koloru świadczy o świadomości własnej wartości, a to prowadzić ma do … zarabiania dużych pieniędzy i pięcia się po drabinie społecznej. No cóż, najwyraźniej znowu chodzi o pieniądze :)

Pot

Tak, zwykły pot, który towarzyszy nam podczas aktywności fizycznej, a konkretniej jeden z jego składników, Androstadienon, który znajduje się też w męskiej krwi i nasieniu. Ta bezwonna substancja potrafi bowiem oddziaływać na podwzgórze u kobiet, poprawiając ich nastrój i zwiększając ochotę na zbliżenie! I chociaż wspólne bieganie czy siłownia nie są najlepszym pomysłem na pierwszą randkę, to już na kolejne jak najbardziej – tylko nie zapomnijcie później przytulić partnerki choć na chwilę :)

pixabay.com

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

Podobne artykuły:

Jakie kobiety wybierają faceci? Już wiemy! ( 2017-03-08 )
archiwum artykułów

2017-02-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.