WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jakie kobiety wybierają faceci? Już wiemy!

pixabay.com

Chociaż może trudno w to uwierzyć, ale są ... naukowo sprawdzone metody na zwiększenie swojej atrakcyjności w oczach płci przeciwnej.

Większość z nich wynika z genetycznie zaprogramowanego dążenia do znalezienia idealnej partnerki/partnera do przedłużenia gatunku, ale jak się okazuje, sama natura to nie wszystko.

Można ją nieco oszukać, a szczególnie jeśli mówimy o kobietach, bo w naszym przypadku wskazać można co najmniej kilka sposób, dzięki którym silniej oddziaływać będziemy na męskie potrzeby, podczas gdy Ci nie będą sobie nawet zdawać z tego sprawy.

Nie wierzycie? Przed Wami 9 takich naukowo sprawdzonych metod, które możecie przetestować z okazji Dnia Kobiet:

Uśmiech

Jak pokazują badania, uśmiech podnosi atrakcyjność kobiety aż dziesięciokrotnie, a wszystko za sprawą stymulacji konkretnych części męskiego mózgu. Na skutek tego mężczyzna całkowicie się relaksuje i przyjmuje zdecydowanie bardziej otwartą postawę – poza tym, czuje się doceniony i lubiany, co mile łechcze jego ego. Co więcej, im bielsze i prostsze zęby, tym więcej uroku ma w sobie uśmiech, bo świadczy o dobrym zdrowiu i atrakcyjnych genach do przekazania. Wygląda więc na to, że stomatolog powinien być naszym najlepszych przyjacielem, bo nawet jeśli natura nam czegoś poskąpiła, to z jego małą pomocą można to naprawić.

pixabay.com

 

Czerwone ubrania i szminka

Naukowcy udowodnili też, że „magiczne” właściwości ma również czerwony kolor na ubraniach i ustach kobiety, znacznie podnosi bowiem jej atrakcyjność. Podobno chodzi o skojarzenia z aktem seksualnym, podczas którego krew szybciej krąży w żyłach, co skutkuje takim właśnie odcieniem warg. Mężczyźni zgodnie przyznają, że to bardzo silny „wabik”, chociaż trzeba go stosować z dużą subtelnością i umiarem. Co ciekawe, kolor ten nie działa na inne kobiety, tzn. te nie uważają innej kobiety za atrakcyjniejszą, kiedy ta założy na siebie czerwoną sukienkę bądź umaluje usta.

Długie włosy

Zdaniem badaczy, długie i zdrowo wyglądające włosy świadczą o dobrym zdrowiu i płodności, więc jeśli kobiety chcą zwiększyć swoją atrakcyjność, powinny zadbać także o ten element. Piękne włosy są symbolem kobiecości i bardzo oddziałują na męski punkt widzenia, nawet jeśli … nie są prawdziwe! Oczywiście to opcja dla kobiet, którym natura nie pozwala na zapuszczenie własnych loków, ale nawet wtedy powinno się zadbać o ich naturalny wygląd. Dowód na skuteczność? Już w 1995 roku przeprowadzono badania, w ramach których pokazywano mężczyznom zdjęcia kobiet z krótkimi i długimi włosami – ich wynik był jednoznaczny, niezależnie od kształtu twarzy, kobiety z długimi włosami wygrały bezapelacyjnie.

pixabay.com

 

Spotkania z koleżankami

Mówimy tu o tzw. efekcie cheerleaderek, czyli fakcie, że „indywidualne twarze wydają się bardziej atrakcyjne, kiedy są prezentowane w grupie, bo wyglądają wtedy podobnie do przeciętnej twarzy, nie skupiamy się na różnicach i szczegółach, co znacznie podnosi ich atrakcyjność”. Mówiąc wprost chodzi o to, że nawet jeśli nie jesteśmy najładniejszym elementem grupy, to przebywając z nią i tak wypadamy lepiej niż solo. Badania w tym zakresie również przeprowadzono i to w bardzo prosty sposób, tj. pokazując ludziom te same twarze, samodzielnie i w grupie, a następnie prosząc o ocenę - jak się już zapewne domyślacie wynik mógł być tylko jeden, grupa podnosi naszą atrakcyjność.

Symetryczność

Człowiek z natury nie jest idealnie symetryczny, ale na szczęście kobiety są w stanie chociaż w pewnej części symetrię pozorować, na przykład za sprawą makijażu. Trudno wytłumaczyć, dlaczego symetria jest taka ważna, ale z badań wynika, że mężczyźni postrzegają ją jako dowód zdrowia i dobrych genów, co oznacza idealny materiał do rozmnażania. Jak twierdzi biolog ewolucyjny z Uniwersytetu Nowego Meksyku, Randy Thornhill: - Jeśli wybierzesz symetrycznego partnera, to istnieje duża szansa, że Wasze dzieci również będą symetryczne, co oznacza, iż lepiej poradzą sobie z możliwymi perturbacjami, czyli genetycznymi mutacjami i presją środowiska.

pixabay.com

 

Naśladowanie ruchów ciała

Jak wynika z badań nad „szybkimi randkami”, kobiety naśladujące podczas rozmowy ruchy mężczyzn, postrzegane były przez nich jako atrakcyjniejsze. Oczywiście chodzi o to, żeby facet się nie zorientował, więc wszystko musi być nieoczywiste i subtelne – jeśli np. ten przeczesze włosy, to warto odczekać kilka minut, a następnie zrobić to samo, ale inną dłonią. Podobno mężczyźni odczytują to jako wiadomość, że kobieta jest nimi zainteresowana, co z miejsca podnosi jej atrakcyjność. Po raz kolejny okazuje się więc, że mowa ciała to potężne narzędzie i warto poświęcić trochę czasu, żeby poznać kilka kluczowych zachowań, bo często wszystko zależy od pierwszego wrażenia.

Wyższy głos

Wyższy głos u kobiet świadczy podobno o młodości i mniejszym ciele, co z kolei przypomina mężczyznom, że mają do czynienia z delikatniejszą płcią, którą ktoś silniejszy musi chronić. I o ile część kobiet oburzy się o to stwierdzenie, bo przecież same świetnie dają sobie radę i nie potrzebują „ochrony”, tak badania są nieubłagane – niższy głos może i jest seksowny, ale to ten wyższy budzi u mężczyzn instynkt opiekuna i wzmaga zainteresowanie, czyli w ostatecznym rozrachunku jest atrakcyjniejszy.

Smartfony

 

Podobieństwo

Jak wynika z badań, osoby, które trwają w dłuższych związkach, mają tendencję do upodobniania się do swojego partnera. Może brzmi to nieco dziwnie, ale okazuje się, że przeważnie w naszych oczach bardziej atrakcyjne są osoby, które przypominają nam nas samych. Psycholog J. Philippe Rushton (Uniwersytet Zachodniego Ontario) odkrył, że wynika to z chęci zachowania podobieństwa genetycznego, a „podobne” pary mają większe szanse na udane małżeństwo oraz są w stanie dla siebie więcej poświęcić.

Krągłości

Mężczyźni preferują większe krągłości niż promowany stosunek talii do bioder 7:10 i wynika to z podświadomego przekonania, że kobieta o pełniejszej „dolnej części” lepiej sprawdzi się jako osoba wydająca na świat nasze potomstwo. Mózg faceta, który widzi taką kobietę, wysyła mu więc komunikat „ona jest w stanie urodzić ci dziecko”. Co ciekawe, badania Uniwersytetu Kalifornijskiego wykazują ponadto, że okrąglejsze kobiety lepiej wypadają w testach na inteligencję, podobnie zresztą jak ich dzieci. Okazuje się bowiem, że dodatkowy tłuszcz w tych rejonach zamiera kwasy tłuszczowe omega-3, które wspomagają umysły matek oraz ich dzieci w czasie ciąży.

pixabay.com

 

Autor: Karolina Majchrzak

Podobne artykuły:

Jakich facetów wybierają kobiety? Oto dowody! ( 2017-02-27 )
archiwum artykułów

2017-03-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.