Już w ten weekend Big BookFestival!

AIM Media

Zbliżające się wielkimi krokami święto literatury, nazywane literackim Open’erem, to znakomity dowód na to, że czytanie może być fantastycznym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Big BookFestival to ponad 50 wydarzeń w 3 dni i setka gości z Polski i ze świata, a to wszystko w pierwszy weekend wakacji, już 23–25 czerwca w dawnym kompleksie szkół im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie (ul. Emilii Plater 31).

Tegoroczna, piąta już edycja festiwalu, to doskonała okazja do spotkania ulubionych pisarzy - wśród nich Dmitry Glukhovsky, który opowie o alternatywach przyszłości.

Spotkanie pod tym właśnie tytułem odbędzie się w sobotę 24 czerwca o godzinie 18.00 w Audytorium Medium. Z autorem między innymi trylogii Metro 2033, 3024 oraz 2035, „FUTU.RE” i „Opowieści z Rosji”, a także wznowionego właśnie „Czasu zmierzchu”, rozmawiać będzie prawdziwy fan Łukasz Kamiński, skłaniając Glukhovsky’ego do rozważań o wizjach jutra, fantastycznej wyobraźni, podziemnej Rosji i literaturze, która staje się grą komputerową.

Wstęp wolny, program dostępny jest na www.bigbookfestival.pl.

AIM Media

archiwum artykułów

2017-06-22

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.