WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Mikołajki na ostatnią chwilę? Już pomagamy!

pixabay.com

Właśnie się obudziliście z tym, że Mikołajki już jutro i nie macie nic dla najbliższych osób?

Żaden problem, zaraz Wam pomożemy - tym bardziej, że w dzisiejszych czasach wiele sklepów jest czynnych bardzo długo i jeszcze nic straconego.

Poza tym, warto pamiętać, że Mikołajki to tylko mały wstęp do Bożego Narodzenia i nie powinniśmy dać się zwariować - nieważne co mówią spece od marketingu, najważniejsza jest pamięć i nasi najbliżsi z pewnością docenią każdy drobiazg :)

Przed Wami kilka tanich i sympatycznych propozycji upominków mikołajkowych, które nie uszczuplą zbytnio Waszego portfela przed Gwiazdką:

Słodkości nigdy za wiele

Pokażcie mi osobę, która nie lubi słodyczy! No dobra, a nawet jeśli taką znajdziecie, to z pewnością i tak nie odmówi sobie czekoladowego mikołaja, ulubionych pralinek albo innych pysznych słodkości. Co wybrać? W popularnych sieciach sklepów można kupić np. Mikołaja od Milki lub Kindera za ok. 7 zł, kultowy już Torcik Wedlowski za ok. 10 zł, słoik pełen krówek za 11 zł czy czekoladki Lindor w pudełku o kształcie choinki za ok. 15 zł. Może być pysznie i tanio? No jasne!

pixabay.com

 

Książka na długie zimowe wieczory

Wielki Umberto Eco powiedział kiedyś, że "Kto czyta książki - żyje podwójnie" i trudno się z nim nie zgodzić, a że bardzo zależy nam na naszych najbliższych, to książka zawsze będzie miłym i cennym upominkiem. Jeśli sami nie macie pojęcia co wybrać, to możecie zaufać osobom niejako "zawodowo" zajmującym się wyszukiwaniem bestsellerów i tworzącym z nich okolicznościowe zestawy. W dobrej cenie można je znaleźć choćby w Biedronce, gdzie za 30 zł dostaniemy dwie świetne książki, np. intrygujące "Sekret w ich oczach” i „Zanim się pojawiłeś” albo mrożące krew w żyłach thrillery "Dziewczyna z pociągu" i "Nie ma jej".

pixabay.com

 

Świece i inne świąteczne dekoracje

Każdy z nas wprowadza się w świąteczny nastrój w inny sposób, ale nie da się ukryć, że pomagają w tym okolicznościowe ozdoby, jak mikołaje, renifery, bałwanki, aniołki czy gwiazdki. Wiele z nich wygląda tak wyjątkowo, że z pewnością będzie świetnym upominkiem mikołajkowym - zabawna świeca renifer z pewnością umili każdy zimowy wieczór, ażurowy biały anioł do postawienia na półce będzie przypominał o duchowym charakterze świąt, stroik z naturalnych ozdób roztoczy wokół piękny aromat, a oryginalne lampki do powieszenia w oknie będą cieszyć oko przez długi czas! Wystarczy kilka albo kilkanaście złotych, żeby podarować innym trochę radości i uśmiechu.

pixabay.com

 

Kalendarz ... adwentowy albo nie :)

Możemy wybrać kalendarz adwentowy, bo przecież adwent dopiero się zaczął, więc mamy jeszcze dużo czasu na wyjadanie z niego czekoladek (lub zjedzenie wszystkich od razu, bo takie przypadki też znam) albo podejść do tematu bardziej serio i postawić na taki klasyczny, bo przecież właśnie zbliżamy się do końca roku, więc taki prezent zawsze się przyda. Ten upominek z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom praktycznych rozwiązań, którzy nie lubią "zagracać" sobie otoczenia zbędnymi drobiazgami.

pixabay.com

 

Kosmetyki z Ameryki

No dobra, żartuję ... i z całego serca namawiam do sięgnięcia po polskie produkty, tym bardziej, że coraz częściej nie ustępują one jakością tym zza granicy, a nawet biją je na głowę. Co wybrać, żeby w sklepie nie rozbolała głowa od mnogości dostępnych opcji? Mamy wyjątkowy czas, więc polecamy np. naturalne kosmetyki o zapachu cynamonu, jabłek czy czekolady, które pachną tak obłędnie, że chciałoby się je zjeść, więc pomagają się zrelaksować i wprowadzić w dobry nastrój.

pixabay.com

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum artykułów

2017-12-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 6

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.