WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Na to czekamy w 2017 – filmy

twitter.com/20thcenturyfox

W ostatnim artykule braliśmy pod uwagę najciekawsze gry wideo, pora więc na małe podsumowanie świata filmu.

2017 zaczął się naprawdę mocno, bo od sensacyjnego przyjęcia produkcji La La Land, która z miejsca stała się kandydatem to filmu roku, chociaż ten się dopiero zaczął.

Obraz z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych zgarnął rekordową ilość Złotych Globów, tj. 7, zwyciężając we wszystkich swoich kategoriach i tylko czeka na Oscary, a my … na jego polską premierę.

A czy jest ktoś kto może mu w tym przeszkodzić? Oczywiście!

La La Land

A czym w ogóle jest ten sensacyjny musical? Już wyjaśniamy – Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to zaś muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń? Premiera już w najbliższy piątek, 20 stycznia.

Logan

Logan to podobno ostatni film Hugha Jackmana w roli Wolverine’a, czyli najbardziej kultowego mutanta z grupy X-Menów (chociaż coraz częściej mówi się o tym, że może pojawić się jeszcze u boku Deadpoola, więc trzymamy kciuki. Tak czy inaczej, australijski aktor to prawdziwy weteran i zagrał już w 9 filmach z uniwersum X-Menów, na długie lata stając się wzorem Rosomaka. Nie da się jednak ukryć, że samodzielne filmy sygnowane jego pseudonimem były raczej przeciętne, więc tym razem liczymy na więcej! Tym bardziej, że ostatnio ujawniono bardzo ciekawą fabułę opartą na komiksie „Old Man Logan” – do kin od 3 marca!

Ghost in the Shell

Ghost in the Shell to adaptacja słynnych japońskiej mangi, w której głównym bohaterem jest cyborg o ludzkim mózgu, Major Motoko Kusanagi – w tej roli zobaczymy Scarlett Johansson. A jak wyglądać będzie fabuła produkcji? W niedalekiej przeszłości Major przewodzi Sekcji 9, tajemniczej organizacji do spraw walki z cyberprzestępczością. W rzeczywistości opanowanej przez zagrażające ludzkości cyborgi największym niebezpieczeństwem jest bowiem "ghost hacking", czyli przejęcie kontroli nad umysłem … Premiera 31 marca.

Szybcy i wściekli 8

Fani od dawna czekają na tę część słynnej serii, a kiedy w sieci zadebiutował ostatni zwiastun, to już sami nie wiemy co o tym wszystkim myśleć! Ujawnił bowiem pewien zaskakujący zwrot akcji związany z postacią odgrywaną przez Charlize Theron i … zdradą Doma, który odwraca się od rodziny i ekipy, ponownie wkraczając do świata zbrodni. To chyba definitywnie kończy jego miesiąc miodowy – a może nie? Przekonamy się już 21 kwietnia.

Strażnicy Galaktyki: Vol 2

Strażnicy Galaktyki to jedna z największych niespodzianek 2014 roku - wyreżyserowy przez Jamesa Gunna obraz bazuje na komiksach Mervela opowiadających o wyrzutkach, samotnikach, bandytach i nawet biologicznie-modyfikowanych zwierzętach, którzy stają się tytułowymi strażnikami. Pierwsza część zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko, więc mamy nadzieję, że kontynuacja zaoferuje jeszcze więcej. W głównych rolach ponownie zobaczymy takie sławy, jak Chris Pratt, Dave Bautista, Bradley Cooper i Zoe Saldana. Premiera 5 maja.

Obcy: Przymierze

Obcy w nazwie musi oznaczać sukces, prawda? A przynajmniej taką mamy nadzieję po całkiem udanym Prometeuszu. A jak to ma wyglądać fabularnie? Tytułowy statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza. Premiera 19 maja.

Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara

Jak to zwykle bywa w przypadku dość długich serii, każda kolejna część wypada coraz słabiej i tylko czekamy, kiedy twórcy powiedzą „stop”. Podobnie jest z Piratami z Karaibów, których piąta odsłona trafi na rynek w tym roku, ale … tym razem szykuje się naprawdę mocna obsada i powrót do korzeni, więc i tak czekamy z niecierpliwością. W roli głównej oczywiście Johnny Depp, a u jego boku m.in. Javier Bardem czy powracająca Keira Knightley, a do tego klasyczna fabuła: Złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona. Premiera 26 maja.

Wonder Woman

Wszyscy się tego spodziewaliśmy po udziale Wonder Woman w filmach o Batmanie i Supermanie, więc przypuszczenia w końcu stały się faktem i na początku lata czeka nas nie lada gratka. Będziemy mogli bowiem poznać korzenie bohaterki: - Zanim została Wonder Woman była Dianą, księżniczką Amazonek, wytrenowaną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowywana na rajskiej wyspie pewnego dnia poznaje amerykańskiego pilota rozbitego samolotu, który opowiada jej o masowym konflikcie dziejącym się na świecie. Diana postanawia więc opuścić swój dom, przekonana, że może walczyć u boku ludzi i zażegnać wojnę. Wtedy też poznaje swój pełen potencjał … i swoje przeznaczenie. Premiera 2 czerwca.

Blade Runner 2049

Od oryginalnego Łowcy Androidów minęło już 35 lat i w końcu doczekamy się sequella do tego ikonicznego filmu Ridleya Scotta. Tym razem reżyserką pałeczkę przejąć ma David Villeneuve, a wiadomo także, że w filmie pojawi się Harrison Ford jako Rick Deckard … poza tym fabuła jest wielką tajemnicą. Potwierdzono również, że obsadę zasilą Jared Leto, Ryan Gosling i Dave Bautista, którzy wcielą się w nowe postaci, a fanów powinno ucieszyć, że historia odpowiadać ma wizji Ridleya Scotta. Nie da się ukryć, że Villeneuve czeka niezwykle trudne zadanie, ponieważ wziął się za jeden z największych klasyków science-fition, dajemy mu jednak duży kredyt zaufania i liczymy na udany powrót tej marki. Premiera 6 października.

Liga Sprawiedliwości

2017 rok zapowiada się jako jeden z lepszych dla fanów filmów bazujących na popularnych komiksach i to nie tylko za sprawą licznych superprodukcji Marvela, ale również tych ze stajni DC, która szykuje wspomnianą już Wonder Woman i Ligę Sprawiedliwości, czyli swoistą odpowiedź na Avengersów. Po słabych wynikach Świtu Sprawiedliwości i Legionu samobójców ta produkcja ma ogromne znaczenie dla przyszłości filmów oznaczonych logiem DC. Mamy nadzieję, że tym razem Zack Snyder zadba nie tylko o wizualną stronę filmu, ale przede wszystkim o ciekawą historię ukazującą jednych z najpopularniejszych komiksowych superbohaterów wszechczasów. Premiera 17 listopada 2017.

Autor: Karolina Majchrzak

Podobne artykuły:

Przerażające sekrety starożytnego Egiptu ( 2017-01-22 )
Na to czekamy w 2017 - gry wideo ( 2017-01-11 )
archiwum artykułów

2017-01-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.