WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Największe parki wodne w Polsce!

Poszkole

Jeśli chcecie wyskoczyć w fajne miejsce chociażby na jeden dzień, park wodny jest świetną opcją...

 

Parki wodne oferują mnóstwo atrakcji – można w nich nieźle poćwiczyć, jeśli ktoś ma ochotę na rzetelne pływanie, a można też spędzić cały dzień zupełnie beztrosko, chociażby na jednej z wielu zjeżdżalni (te największe wodne parki oferują ich kilka). Można też oczywiście oczyścić się w saunie, która zazwyczaj jest w cenie biletu, czy pograć w piłkę wodną, albo po prostu zawrzeć jakieś nowe znajomości.

W Polsce Parków wodnych mamy ponad dwadzieścia. Tutaj wybraliśmy dla was pięć największych – są bezkonkurencyjne w stosunku do innych głównie ze względu na ilość oferowanych rozrywek i liczbę gości. Co nie znaczy, że mniejsze miejsca nie mają swoich plusów – są nimi chociażby ceny biletów, na ogół trochę niższe niż w tych najbardziej obleganych placówkach. Póki co trzymamy się jednak głównych wodnych parków:

1. Wrocławski Park Wodny
(Wrocław, ul. Borowska).

 

 

 - Basen sportowy. Długość 25m. Szerokość 20m. Głębokość 1,35 - 1,82m. Basen sportowy jest odrębną strefą, do której trzeba wykupić osobny bilet niedający prawa do korzystania z basenów rekreacyjnych. Jednocześnie z basenu sportowego mogą korzystać maksimum 64 osoby.

- Basen rekreacyjny. Głębokość od 0 do 2m. Temperatura 30°C. W basenie uruchamiane są fale, które sięgać mogą nawet 70 cm wysokości.

- Basen pływacki. W strefie basenów rekreacyjnych znajduje się również basen pływacki o długości 25m. Jest to alternatywa dla basenu sportowego. Temperatura wody w niecce 27ºC, trzy tory o głębokości 1,80-2,00m i jeden tor o głębokości 0,90m.

- Baseny dla dzieci. Basen (temp. 35ºC, głębokość do 0,5m) i brodzik (temp. 35ºC, głębokość 0,15m). Ponadto okręt piracki i armatki wodne.

- Jacuzzi: 4 wanny.

- Zjeżdżalnie: 6, najdłuższa 186 metrów.

- Sauny. Atrakcje sfery saun: ogród zewnętrzny z sauną fińską, fontanna lodowa, stanowiska pozwalające rozgrzać ręce i stopy, solaria, sauna fińska wewnętrzna, biosauna,łaźnia parowa, łaźnia kamienna, sala zimnej wody, basen do hydroterapii Kneippa, basen Thalasso, pokój relaksacyjny.

2. Aqua Park FALA (Łódź, al. Unii Lubelskiej).

 

 

 - Basen sportowy. Długość 25m. Głębokość 1,35m. Temperatura 26 - 30°C. Liczba torów: 3.
Połączony kanałem z basenem rekreacyjnym.

- Basen rekreacyjny. Głębokość 1,35m. Temperatura 26 - 30°C. 10 leżaków do masażu powietrznego, bicze wodne do masażu pleców, wodospady i gejzery, zadaszona grota z fotelami do masażu powietrznego i wodnego, podwodne oświetlenie.

- Basen dla dzieci. Głębokość: 0,3m. Basen w kształcie koła o średnicy 7,5 m ma temperaturę 32 st.C. W basenie: zjeżdżalnie dla dzieci, kolorowe zabawki. Obok basenu dla najmłodszych przygotowano do zabawy zamek.

- Jacuzzi: 3 wanny o średnicy 3 metrów.

- Rzeka. "RWĄCA RZEKA": 25-metrowa rzeka otaczająca wyspę przy basenie rekreacyjnym. Temperatura w rzece wynosi 26 - 30°C, a jej szerokość to 2 metry.

- Zjeżdżalnie: 4, najdłuższa 130 metrów.

- Sauny: Parowa krystaliczna, fińska, parowa z chromoterapią, na podczerwień, fińska zewnętrzna.
W strefie saun są również: wanienki do moczenia stóp, dozownik lodu, basenik z zimną wodą, duże jacuzzi (7,5m średnicy), podgrzewane leżaki i taras zewnętrzny.

3. Park Wodny w Krakowie S.A
(Kraków, ul. Dobrego Pasterza).

 

 

 - Basen rekreacyjny. Wiele atrakcji – m.in. ogromna fontanna smoka, dwie ściany do wspinaczki, tory do pływania oraz dzikie źródła. W basenie są także miejsca do sportów wodnych: koszykówki oraz piłki wodnej, a także tęczowa ścieżka - atrakcja, dzięki której można... chodzić po wodzie! Urok miejsca podkreśla podwodne oświetlenie.

- Basen ze zjeżdżalniami. W tej największej niecce basenowej znajduje się m. in. granatowo-pomarańczowa zjeżdżalnia SALAMANDRA. Posiada ona 2 zakręcone tory o łącznej długości 97 m, w górnej części półotwarte, połączone z zamkniętymi rurami, z których wypada się wprost do lądowiska. W środku tejże zjeżdżalni znajduje się także trzeci ślizg prowadzący do ogromnej kolorowej misy o nazwie TORNADO. W basenie znajduje się także zjeżdżalnia żółta wewnętrzna oraz wyspa z fontanną w kształcie "dinozaura". Są tu także dzikie źródła, 6 stacji z masażami leżankowymi oraz 3 natryski z górnymi biczami wodnymi, a także 3 stanowiska masaży bocznych i dennych oraz tory do pływania.

- Zjeżdżalnie: w całym obiekcie jest ich 8, najdłuższa 202,5 metra.

- Jacuzzi: 8 wanien z wodą solankową o temperaturze 35-37°C zlokalizowanych w różnych miejscach hali basenowej.


4. TERMA (Bukowina Tatrzańska, ul. Sportowa).

 

 

 - Basen rekreacyjny. Główny basen rekreacyjny w kształcie góralskich basów: "Bonior basisty".

- Baseny dla dzieci. Brodziki, zjeżdżalnia "słonik" i wodna piaskownica znajdują się w wydzielonej części.

- Inne baseny: "Mocydełko", "Zostawnica", "Bulgotnik".

- Jacuzzi: Dwie wanny: jedna dla 8-12 osób, druga dla 6-8 osób. Temperatura w obu wannach: do 36 st.C.

- Baseny zewnętrzne. "Niebiesko dolina" - basen zadaszony o głębokości 1,3m z leżankami z masażem bąbelkowym. "Cepersko płań" - basen pływacki o głębokości 1,5m. "Jaskinia nad Porońcem" - basen o głębokości 1,3m.

- Zjeżdżalnia: zewnętrzna "Wartko ruła". Długość 100 metrów.


5. Basen Kąpielowy
(Andrychów, al. Adama Wietrznego).

 

 

 

- Basen sportowy. Długość 50m. Głębokość 1,2 - 1,8m. Temperatura 26°C.

- Basen rekreacyjny. Masaże karku, ścienne, leżakowe, gejzery, grzybek, działko wodne.

- Rzeka: w postaci zakola.

- Inne obiekty: plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki plażowej.

- Zjeżdżalnie: najdłuższa 110 metrów.

 

A może macie swoje własne typy na najlepszy park wodny w Polsce??

archiwum artykułów

z 2010-07-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 188

Komentarze:

  1. SmIless ;** 27-12-2011 13:06

    w hotelu gołębiewskiem jest supetr, duży i niezbyt drogi, często tam jerzdze.ale byłam też w : 3,4,5

  2. Basketball . 14-12-2010 17:10

    w Mikołajkach jest fajnie

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.