WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

ONA - najlepsze prezenty mikołajkowe

pixabay.com

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, pora więc pomyśleć o drobnych upominkach dla najbliższych.

A że doskonale wiemy, że co roku pojawia się ten sam problem, czyli co wybrać, postanowiliśmy troszkę ułatwić Wam zadanie i przygotować nasze propozycje prezentów.

Dziś przedstawimy Wam nasze pomysły, pamiętając oczywiście o tym, że prezenty mikołajkowe nie mogą zrujnować budżetu, bo Gwiazdka za pasem :)

Słodycze

Chociaż jak powszechnie wiadomo kobiety są wiecznie na diecie, to nie znamy takiej, która pogardziłaby … dobrą czekoladą – tak, kochamy słodycze i często nie umiemy się bez nich obejść, więc mała „zakazana przyjemność” może okazać się strzałem w dziesiątkę. Warto wybrać coś dobrej jakości i w wyjątkowym opakowaniu, bo to też cieszy oko albo pobiegać trochę po okolicznych cukierniach, gdzie często można znaleźć prawdziwe cudeńka, np. ręcznie robione pralinki.

pixabay.com

 

Kosmetyki

Przy tym punkcie będziecie z pewnością mocno zaskoczeni i przerażeni wizją wybierania kosmetyków dla swojej wybranki, mamy czy przyjaciółki, ale spokojnie … Nie mówimy tu o snuciu się godzinami między półkami w drogerii, ale sprawdzonych wcześniej rozwiązaniach. Ostatnie sezony udowodniły, że nie ma modniejszego kosmetyku niż matowa pomadka, a że Panowie uwielbiają czerwone usta, to prezent mamy niemal gotowy – większość tego typu szminek dostępnych na rynku jest dobrej jakości, więc marka nie ma większego znaczenia, ale wśród „pewniaków” powinny znaleźć się z pewnością Golden Rose czy Bourjois. A jeśli nie macie aż tyle odwagi, to też mamy rozwiązanie – o tej porze roku każda kobieta będzie wdzięczna za pomadkę ochronną i dobry krem do rąk ;)

pixabay.com

 

Kalendarz/planer

Mikołajki i Boże Narodzenie zbiegają się w czasie z końcówką roku, więc można też postawić na inne sprawdzony patent, czyli kalendarz. Ten zawsze się przyda, a jeżeli dotykowo wybierzemy taki w pięknej, wyjątkowej okładce (albo ozdobionej wspólnymi zdjęciami!), to Panie z pewnością chętnie będą po niego sięgać. Można też pójść o krok dalej i pokazać, że doceniacie jej hobby i wybrać tematyczny planer, np. przepiśnik z zabawnym tytułem, jak „Gotuję jak Master Chef”.

pixabay.com

 

Książka

Pomysł sprawdzony i niezastąpiony, bo dobra książka zawsze jest w cenie – oczywiście warto wcześniej zorientować się, co lubi czytać obdarowywana Pani i wybrać coś trafiającego w jej gust. Z naszej strony możemy polecić hit ostatnich tygodni, czyli nowego Harry’ego Pottera, tj. Harry Potter i Przeklęte Dziecko, kryminały Zygmunta Miłoszewskiego (np. trylogię o prokuratorze Teodorze Szackim), bo są świetne i warto wspierać naszych rodzimych pisarzy albo … coś z naszych nadchodzących konkursów, bo już niebawem będzie do wygrania Assassin’s Creed. Ostatnio potomkowie i Takie tam Jana Dąbrowskiego, znanego lepiej jako JDabrowsky.

Amazon

 

Płyta

Ostatnie tygodnie to czas wielu głośnych premier na rynku muzycznym, więc dobra płyta, tradycyjna albo w wersji cyfrowej, chętnie wskoczy do buta lub mikołajkowej skarpety. Nie wiecie co wybrać? To już Wam podpowiadamy – jeżeli wybranka jest fanką polskiej muzyki, to dosłownie na dniach do sprzedaży weszły AŁA Tego Typa Mesa, The Best Feela i Tamta dziewczyna Sylwii Grzeszczak, miłośniczki mocniejszych brzmień z pewnością docenią najnowsze dwupłytowe wydawnictwo zespołu Metallica, a zakręcone na punkcie popowych gwiazd laski z pewnością oszaleją na widok płyty 24K Magic Bruno Marsa, debiutanckiego krążka DNCE czy Glory Days od Little Mix.

Instagram

 

Ciepłe kapcie

Tak, wcale się nie pomyliliśmy i wcale nie rozzłościcie żadnej kobiety tym prezentem … oczywiście pod warunkiem, że wiecie jakie kapcie wybrać! A mowa o najnowszym hicie, czyli kapciach-jednorożcach, w których śmigają po domu nawet gwiazdy, wystarczy spojrzeć na zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak. Nie trzeba tu szukać żadnego konkretnego modelu, bo swoje propozycje ma dla nas wiele sklepów, np. New Look, creepycorn.pl czy indywidualni sprzedawcy na Allegro.

aliexpress.com

 

Biżuteria

Jak mawiała Marilyn Monroe, diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, ale nie musicie od razu sięgać po tak „drastyczne” środki :) Wystarczą cyrkonie, kryształy Swarovskiego albo inne tańsze rozwiązania, bo kobiety po prostu kochają biżuterię i nie musi ona wcale kosztować majątku – szczególnie, że często bywamy zmienne i kolejne błyskotki dość szybko się nam nudzą. Jednymi z pewniejszych wyborów będą tzw. celebrytka, czyli cieniutki łańcuszek z maleńką ozdobą lub równie subtelne kolczyki, np. serduszka, symbol nieskończoności czy znak zodiaku.

Pinterest

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum artykułów

2016-11-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.