WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

ON - najlepsze prezenty mikołajkowe

pixabay.com

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, pora więc pomyśleć o drobnych upominkach dla najbliższych.

A że doskonale wiemy, że co roku pojawia się ten sam problem, czyli co wybrać, postanowiliśmy troszkę ułatwić Wam zadanie i przygotować nasze propozycje prezentów.

Wczoraj wrzuciliśmy dla Was tekst o najlepszych prezentach dla Pań, a dziś propozycje dla Panów, również pamiętając o budżecie, którego nie chcemy zrujnować przed świętami :)

Kubek

Panowie są zdecydowanie bardziej praktycznie w kwestii prezentów, więc kubek z pewnością przywitają z uśmiechem na twarzy. Szczególnie jeśli nadruk będzie nawiązywał do ich zainteresowań – pamiętajmy jednak o tym, że nie wszyscy lubią zdjęcia swoich ukochanych na przedmiotach codziennego użytku, więc lepiej postawić na hobby. Jeśli Wasz partner albo inny obdarowywany mężczyzna jest fanem piłki, to wybierzcie wzór z logo ulubionego klubu, miłośnikowi komiksów sprawcie coś z Batmanem, a zapalonemu graczowi wybierzcie choćby grafikę z ogrywanej ostatnio gry – Gears of War 4 to pewniak!

pixabay.com

 

Zabawna bielizna

Nic tak nie wprowadza w świąteczny klimat jak … okolicznościowa bielizna, więc z czystym sumieniem możecie sięgnąć po zabawne bokserki czy „mikołajowe” skarpetki. Wybór jest ogromny w każdym większym sklepie odzieżowym, np. Reserved, więc z dostępnością też nie będzie większych problemów. To również świetny pomysł w momencie, kiedy mikołajki zupełnie wypadną Wam z głowy i będziecie szukać odpowiedniego drobiazgu w ostatniej chwili – oczywiście nie polecamy takiego podejścia, ale czasem każdemu może się przecież zdarzyć.

Pinterest

 

Etui na telefon

Kolejny praktyczny prezent na naszej liście, który z pewnością przyda się każdemu facetowi, bo lepiej chronić swój telefon przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi lub przypadkowym upadkiem, np. na siłowni czy treningu piłkarskim. Podobnie jak w przypadku kubka możecie sięgnąć po wzór związany z hobby mężczyzny, tj. sportem, książkami czy grami albo wybrać pokrowiec zadaniowy, np. wzmocniony w stylu amerykańskich żołnierzy, szczególnie jeśli Wasz partner często wyrusza w teren.

AliExpress.com

 

Powerbank/pendrive

Kiedy zobaczycie zdjęcie poniżej, to od razu będziecie wiedzieć, że to idealny prezent – nieważne, czy zdecydujecie się na pendrive, czy też postawicie na powerbank! Oba urządzenia są praktycznie niezbędne w codziennym życiu nowoczesnego faceta, a do tego przybierają formę … superbohaterów, a Panowie kochają wszystko, co z nimi związane. Pozostaje tylko zdecydować się na któregoś z nich – Batman, Wolverine, Spider-Man, a może Hulk?

nicedeal.eu

 

Książka

Ten punkt w przypadku Pań i Panów w ogóle się nie różni, bo po prostu warto czytać i niezmiernie ważne jest propagowanie tego zwyczaju wśród swoich najbliższych. Z naszej strony możemy więc polecić hit ostatnich tygodni, czyli nowego Harry’ego Pottera, tj. Harry Potter i Przeklęte Dziecko, najnowsze felietony Clarksona (to dla fanów motoryzacji), kryminały Zygmunta Miłoszewskiego (np. trylogię o prokuratorze Teodorze Szackim), bo są świetne i warto wspierać naszych rodzimych pisarzy albo … coś z naszych nadchodzących konkursów, bo już niebawem będzie do wygrania Assassin’s Creed. Ostatnio potomkowie i Takie tam Jana Dąbrowskiego, znanego lepiej jako JDabrowsky.

Amazon

 

Zegarek

Zegarek jako prezent to też klasyka gatunku i chociaż niektórzy twierdzą, że nie powinno się nim obdarowywać ukochanej osoby, to przecież nikt z nas nie wierzy w takie zabobony, prawda? :) Co więcej, nie jest to wcale tak drogi upominek jak może się wydawać, a wszystko dzięki znanym markom odzieżowym, które postawiły sobie za cel wyposażyć nas od stóp do głów i oprócz ubrań oferują nam również akcesoria, w tym biżuterię i zegarki. W popularnych sklepach sieciowych bez problemu znajdziemy więc modele w cenie poniżej 100 złotych, a nawet tańsze, które są na dodatek solidnie wykonane i modne!

Reserved

 

Gra

Teoretycznie powinien to być najdroższy punkt w naszym zestawieniu, bo za gry na konsole obecnej generacji trzeba najczęściej zapłacić dobrze ponad 200 zł, ale za sprawą takich sklepów, jak Biedronka, są one zdecydowanie tańsze! Warto spojrzeć na najnowszą ofertę tego dyskontu, żeby przekonać się, że w najbliższych dniach znajdziemy tam takie hity na PS4 czy Xbox One, jak choćby Fallout 4, GTA V czy Assassin’s Creed: Syndicate w cenie 99.90 zł.

 

Fallout 4

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum artykułów

2016-11-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.