WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Oto Wonder Woman w akcji!

Wonder Woman

Dzisiejszy dzień, podobnie zresztą jak wczorajszy, upływa nam pod znakiem nowych zwiastunów - tym razem zapraszamy na Wonder Woman.

Przypominamy, że film z Gal Gadot w roli tytułowej przedstawi nam losy Księżnej Diany zanim ta osiągnęła swój pełny potencjał i została Wonder Woman.

Jak czytamy w opisie: - Zanim została Wonder Woman była Dianą, księżniczką Amazonek, wytrenowaną na niepokonaną wojowniczkę.

- Wychowywana na rajskiej wyspie pewnego dnia poznaje amerykańskiego pilota rozbitego samolotu, który opowiada jej o masowym konflikcie dziejącym się na świecie. Diana postanawia więc opuścić swój dom, przekonana, że może walczyć u boku ludzi i zażegnać wojnę. Wtedy też poznaje swój pełen potencjał … i swoje przeznaczenie.

Film reżyseruje Patty Jenkins, za scenariusz odpowiadają Geoff Johns i Allan Heinberg, w obsadzie znaleźli się Chris Pine, Robin Wright, David Thewlis, Lucy Davis, Danny Huston, Elena Anaya, Ewen Bremner, Samantha Jo, Florence Kasumba i Said Taghmaoui, a premiery filmu należy się spodziewać 2 czerwca przyszłego roku.

archiwum artykułów

2017-02-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.