Oto Wonder Woman w akcji!

Wonder Woman

Dzisiejszy dzień, podobnie zresztą jak wczorajszy, upływa nam pod znakiem nowych zwiastunów - tym razem zapraszamy na Wonder Woman.

Przypominamy, że film z Gal Gadot w roli tytułowej przedstawi nam losy Księżnej Diany zanim ta osiągnęła swój pełny potencjał i została Wonder Woman.

Jak czytamy w opisie: - Zanim została Wonder Woman była Dianą, księżniczką Amazonek, wytrenowaną na niepokonaną wojowniczkę.

- Wychowywana na rajskiej wyspie pewnego dnia poznaje amerykańskiego pilota rozbitego samolotu, który opowiada jej o masowym konflikcie dziejącym się na świecie. Diana postanawia więc opuścić swój dom, przekonana, że może walczyć u boku ludzi i zażegnać wojnę. Wtedy też poznaje swój pełen potencjał … i swoje przeznaczenie.

Film reżyseruje Patty Jenkins, za scenariusz odpowiadają Geoff Johns i Allan Heinberg, w obsadzie znaleźli się Chris Pine, Robin Wright, David Thewlis, Lucy Davis, Danny Huston, Elena Anaya, Ewen Bremner, Samantha Jo, Florence Kasumba i Said Taghmaoui, a premiery filmu należy się spodziewać 2 czerwca przyszłego roku.

archiwum artykułów

2017-02-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.