WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Te filmy trzeba zobaczyć przed końcem roku

www.htbackdrops.com

Czy tego chcemy, czy też nie … nadeszła jesień, a wraz z nią zimne dni i długie wieczory, które nie zachęcają do korzystania ze świeżego powietrza.

Warto więc wykorzystać ten czas, żeby pójść do kina więcej razy niż zazwyczaj i obejrzeć kilka ciekawych filmów, bo tych do końca roku nie zabraknie.

Postanowiliśmy przygotować dla Was krótkie zestawienie naszym zdaniem najlepiej zapowiadających się produkcji, które trafią na wielki ekran jeszcze w tym roku.

Nie brakuje wśród nich wielkich blockbusterów, jak Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, ale znajdą się też mniejsze i mniej rozpoznawalne obrazy, które warto jednak zapamiętać.

Botoks – 29 września

Botoks to poparty wielomiesięcznymi wywiadami wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. To autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru.

 

Blade Runner 2049 – 6 października

Kontynuacja kultowego filmu sprzed lat - oficer policji Los Angeles trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął trzydzieści lat temu.

 

Pierwszy śnieg – 13 października

Szef elitarnej ekipy detektywów prowadzi skomplikowane śledztwo, ale wraz z nadejściem zimy ginie kolejna osoba. Detektyw boi się, że do miasta powrócił seryjny morderca i z pomocą znakomitej rekrutki zaczyna łączyć stare sprawy kryminalne z nowymi brutalnymi zdarzeniami. Wie, że musi rozwiązać zagadkę zanim spadnie kolejny pierwszy śnieg.

 

Pomiędzy nami góry – 20 października

Dwoje obcych sobie ludzi, którzy wychodzą cało z tragicznej katastrofy lotniczej, uwięzionych zostaje w niedostępnych, skutych lodem górach. Kiedy uświadamiają sobie, że spodziewana pomoc nie nadejdzie, zmuszeni są wyruszyć w kilkusetkilometrową podróż przez dziką okolicę. Po drodze muszą stawić czoło nie tylko niewyobrażalnym przeciwieństwom losu, lecz także nieoczekiwanej namiętności.

 

Thor: Ragnarok – 25 października

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers - niesamowitym Hulkiem!

 

Liga sprawiedliwości – 17 listopada

Napędzany przez odnowioną wiarę w ludzkość i zainspirowany przez bezinteresowny akt Supermana, Bruce Wayne wraz z pomocą swojej nowej sojuszniczki, Diany Prince, musi stawić czoła jeszcze większemu przeciwnikowi. Batman i Wonder Woman szybko werbują drużynę nadludzi, aby stanąć przed nowym zagrożeniem. Pomimo powstania tej niebywałej ligi bohaterów (Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg, Flash), może być już za późno, by ocalić planetę przed ogromnym atakiem

 

Coco – 24 listopada

Miguel to chłopiec od zawsze marzący, by zostać profesjonalnym instrumentalistą – na jego rodzinie ciąży jednak pewna muzyczna klątwa, której nie powinno się ignorować. Jak łatwo się domyślić Miguel postanawia podążać za marzeniami i włamuje się do grobowca zmarłego gitarzysty imieniem Ernesto de la Cruz, by odszukać jego gitarę i w tym momencie misterny plan zaczyna się sypać. Bohater zostaje uwięziony w świecie zmarłych i w towarzystwie swojego oddanego psa Dantego rozpoczyna powrotną wędrówkę do świata żywych.

 

The Killing of a Sacred Deer – 8 grudnia

Colin Farrell, Nicole Kidman i Alicia Silverstone we wciskającej w fotel opowieści o człowieku stojącym przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie. A wszystko za sprawą nastoletniego chłopca, który dotąd był dla niego jak syn. Pełen napięcia na granicy szaleństwa i klaustrofobicznego poczucia zagrożenia mroczny thriller z elementami szatańskiego poczucia humoru.


 

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – 14 grudnia

Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi.

 

Jumanji: Przygoda w dżungli – 29 grudnia

Remake słynnego filmu z 1995 roku, w którym wystąpili Robin Williams i Kirsten Dunst - akcja rozpoczynała się wtedy w 1869 roku, kiedy dwóch chłopców zakopywało nocą w lesie tajemniczą skrzynkę. Następnie zostaliśmy przeniesieni o sto lat - w miejscu, w którym rósł las, stoi teraz fabryka, a wychodzący z niej syn właściciela słyszy dobiegający z wykopów odgłos tam-tamów i podążając tym tropem odkrywa drewnianą skrzynkę z grą planszową. Chłopiec wtajemnicza w sprawę przyjaciółkę, Sarę Whittle i podczas nieobecności rodziców w domu rozpoczynają rozgrywkę, podczas której dochodzi do nieprzewidzianych wydarzeń ... Nowa wersja wybrała nieco inną drogę, a mianowicie 4 bohaterów zostaje wciągniętych do świata Jumanji, które jest … oldschoolową grą komputerową, a całość nabrała humorystycznego charakteru.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum artykułów

2017-09-22

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 5

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.