WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Wonder Woman 2 przeniesie nas do USA

Gal Gadot

YouTube

Reżyser filmu, Patty Jenkins, zdradziła właśnie, że druga część przygód Diany Prince rozgrywać będzie się w Ameryce.

Przypominamy, że akcja granej obecnie w kinach Wonder Woman dzieje się w Londynie oraz w Belgii.

Reżyser w rozmowie z Entertainment Weekly przyznała jednak, że superbohaterka w sequelu trafi do USA, które ma być naturalnym miejscem dla tej postaci.

Co więcej, akcja odbywać będzie się w teraźniejszości: - Czasy współczesne, zdecydowanie planuję coś ciekawego na te czasy, taki jest plan, ale nie mogę zdradzić nic więcej!

W drugiej odsłonie filmu do swoich zadań powrócą oczywiście dwie najważniejsze kobiety, czyli wspomniana Patty Jenkins jako reżyserka oraz Gal Gadot jako odtwórczyni tytułowej roli.

archiwum artykułów

2017-06-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.