Podczas burzy robimy się tacy malutcy, wiecie co mam na myśli? Spójrzcie na świat z perspektywy nieba. Ludzie zamykają szybko okna kiedy zobaczą pierwsze krople kapiącego deszczu. Pędzą wyłączyć wszystko od gniazdek. Telewizor, internet, lodówkę. I zostajemy tacy sami jak byliśmy na początku, cofamy się do czasów kiedy prądu nie było. Czujemy się nago przed burzą, bo to ona zabrała nam to ważne poczucie bezpieczeństwa. Ale za godzinę wszystko wróci do normy. Światła zostaną zapalone, my odetchniemy. I znowu staniemy się pewni siebie aż chamscy, zadufani w sobie aż aroganccy. Może właśnie burza jest nam potrzebna, abyśmy ochłonęli i zaczęli być sobą choć na chwilę?
~~

Jeśli chcesz poznać historię Ness zajrzyj do jej pamiętnika.

Zabawne, że w jednej osobie może znajdować się wszystko to, co daje Ci szczęście.

Nessiątko.
nie jest z związku z żadną osobąZaproś do związku

Odlot na samo dno.!

Atrapa mp3 playera

 

Ness Jessica Emily Cullen / 21 years old /

avatar

 

Happy / BW / CO MYŚLISZ

 

Jesteś jak dzieciak trochę, wiesz? Pójdziesz ogolić nogi, wracasz cała we krwi. Cieszysz się jak widzisz balona. Wierzysz w miłość jak nikt inny i kochasz najmocniej na świecie. Przecież ty nie jesteś przystosowana do tego świata. Ciebie boli to, że ktoś krzywdzi, że ktoś umiera, że są wypadki, jest zło, ludzie są zawistni, dziwki są tanie.

 

PAMIĘTNIK
 

 

 

 

Lubię czytać i pić kawę sama.
Lubie jeździć sama autobusem i wracać sama do domu. Mogę wtedy wszystko przemyśleć i puścić wodze fantazji.
Lubie jeść i słuchać muzyki sama.
Ale w momencie gdy zobaczę matkę ze swoim dzieckiem, dziewczynę ze swoim ukochanym albo dwie śmiejące się przyjaciółki zdaję sobie sprawę, że choć lubię być sama, nie mam ochoty być samotna.

Myślę że życie jest jak jedna wielka impreza, którą ty organizujesz. Zapraszasz ludzi. Niektórzy wpadają tylko na chwilę. Inni zostają na całą noc. Jedni śmieją się z Tobą, drudzy z Ciebie. Znowu inni przychodzą zdecydowanie za późno. Ale najważniejszy moment jest ten po imprezie. Liczą się ci, którzy zostają przy Tobie, kiedy zabawa się skończyła i trzeba ogarnąć syf. Najczęściej jest tak że oni nawet nie narobili tego bałaganu, tylko ktoś inny. To jest przyjaźń. To są prawdziwi przyjaciele.