all I wanna do is to fall in deep

1. David Cloves 11-08-2017 12:27

Witam wszystkich serdecznie!

Wróciłem tutaj po krótkiej przerwie i poszukuję ciekawych rozmówców. Jeżeli masz do zaoferowania trochę więcej niż cztery linijki kreatywności to zapraszam.

Piszę (prawię) o wszystkim od kryminału, przez dramat, po romans. Nie lubię fantastyki jak i wątków historycznych, oraz takich, które dzieją się w jakiejkolwiek przeszłości lub przyszłości.

Liczy się tu i teraz.

Jeżeli także szukasz ciekawego rozmówcy, z którym wątek nigdy ci się nie znudzi i na każdą kolejną wiadomość będziesz czekać z cholerną niecierpliwością to pisz śmiało.

A little bit dangerous, but baby, that's how I want it.

2. How many secrets can you keep? 11-08-2017 13:31

Aleś Pan skromny...

3. David Cloves 11-08-2017 14:53

Aleś Pan skromny...
    Panienka powinna mi w końcu odpisać w sprawie wątku :)

4. lapidarne 11-08-2017 15:04

Halo, halo! Zgłaszam się!

5. How many secrets can you keep? 11-08-2017 19:05

Panienka powinna mi w końcu odpisać w sprawie wątku :)

Panienka już dobrze wie co do niej należy, w sprawie wątku wyraziła się bardzo jasno. Czyżby Pan przez mój nieokrzesany urok osobisty już się zagubił?

6. David Cloves 12-08-2017 4:20

Panienka już dobrze wie co do niej należy, w sprawie wątku wyraziła się bardzo jasno. Czyżby Pan przez mój nieokrzesany urok osobisty już się zagubił?

Uroko osobisty panienki nie podlega żadnej dyskusji. Zgubić to ja się mogę, wśród panny gierek miłosnych.

7. How many secrets can you keep? 12-08-2017 12:27

Uroko osobisty panienki nie podlega żadnej dyskusji. Zgubić to ja się mogę, wśród panny gierek miłosnych.

Pan powinien raczej skupić się na poszukiwaniu rozmówcy, a nie spędzać czas na analizowaniu mojego zachowania i zarzucania mnie niewinnej jakichkolwiek gier. Swoją drogą ciekawe zajęcie jak na 4:20.

8. David Cloves 12-08-2017 20:01

Pan powinien raczej skupić się na poszukiwaniu rozmówcy, a nie spędzać czas na analizowaniu mojego zachowania i zarzucania mnie niewinnej jakichkolwiek gier. Swoją drogą ciekawe zajęcie jak na 4:20.

Próbowałem się na tym skupić ale panienka mi nie pozwala. Urok osobisty panny mnie strasznie dekoncentruje i nie mogę się na niczym skupić.
    W nocnych porach rozmyśla się najlepiej.

9. princess of the forest 13-08-2017 0:03

Czyżby wreszcie jakieś "krew, pot i łzy" bez słodzenia? :o

10. David Cloves 13-08-2017 0:27

Czyżby wreszcie jakieś "krew, pot i łzy" bez słodzenia? :o
    Idealne podsumowanie.

Forum grupy "♠ Lubimy pisać kreatywnie."

Ty w grupie "♠ Lubimy pisać kreatywnie."

Szukasz grupy?

Wpisz w poniższe okienko nazwę grupy którą chcesz znaleźć

szukaj grupy