WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Justin czy ci debile?

 1. SebastianZeSzczecina 07-10-2011 16:16

  Zarejestrowałem się na tym gimbusowym forum tylko po to by wyrazić swoją negatywną opinię na temat tego tematu, jego autora i tej waszej gwiazdki.

  WSTĘP: Ci oddani po-pie-przeni fani...fanki tego idioty to totalnie bezmózgie istoty. Czemu? Bo słuchają gówna (tak, gówna bo tylko tak można nazwać muzykę pop), które istnieje tylko i wyłącznie dzięki showbiznesu i promocji. Dzieciak ma za grosz talentu, głos raniący uszy a teksty i rytm są z dupy wzięte.
  1. Obrażacie fanów muzyki....nazywacie królów rocka lat 90' debilami, ćpunami, pedałami przez wizerunek...to po prostu żałosne i nie jestem w stanie opisać swojego zażenowania waszym tokiem myślenia. Popatrzcie na fanów: na dziewczyn i chłpoaków / kobiet i mężczyzn o różnym kolorze skórzy, wieku, poglądach religijnych...wszystkich aaa między rozwrzeszczałymi gówniarami w przedziale wiekowym 3-17 lat (jesli ktoś przekroczy granicę wiekową, stanowczo zalecam terapię / leczenie psychiatryczne / 9mm ołowiu w czaszkę ).
  2. Nie dziwcie się, że fani muzyki będą hejcić dzieciaka...zauważcie jednak że owe hejcenie nie jest zaslugą jego osoby bezpośrednio...hejterzy nienawidzą was - fanów...gimbazy z sieczką w głowie którzy gówno wiedzą o świecie a uważają się za wielkich znawców, siewcy patologii (przez takich ludzi jak wy tracę wiarę w to społeczeństwo). Talent? Gdzie ten dzieciak ma talent?! Ładna mordka, wypromowanie, 100% sprzedaż i robienie dymu - to idealny przepis na karierę.
  3. "Kto jeszcze pamięta o tych brudasach" - ludzie z mózgiem, których poszanowanie dla zespołu przechodzi z pokolenia na pokolenie (jak to się ma z Beatlesami, Led Zeppelin, Pink Floyd czy Queen (zapewne połowa tego forum nigdy nie słyszała o nich)). Nie dziwie się wam jednak, taki wiek...w sumie...cała ta odpowiedź jest bez sensu bo sami musicie dojrzeć do pewnych rzeczy, niepotrzebnie się wysilam bo to i tak nie ruszy waszych pustych mózgów. Ludzie inteligentni będą cieszyć się prawdziwą muzyką, wy zadowolicie się byle wypromowanym gównem...
  4." Bieber miał ciężkie dzieciństwo ", poczytajcie nieco o tym, w jakich warunkach rozwijał się Freddy Mercury czy Kurt Cobain albo Slash.
  OUTRO: zakładam że połowa z was, dzieciaczki zacznie, po przeczytaniu tego tekstu, czepiać się np. mojego avatara czy literówek z powodu braku argumentów. Pozdrawiam serdecznie, bez poważania

 2. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 07-10-2011 22:24

  Uważam, że to jest najbardziej trafny komentarz.

 3. usunięty 08-10-2011 19:52

  Uważam, że to jest najbardziej trafny komentarz.

  Właśnie. Autorka tematu porównała smarkacza z obciętym penisem mogącym co najwyżej zaśpiewać "i myju myju tu i pucu pucu tam" ze świetnymi zespołami.

 4. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 08-10-2011 21:53

  Autorki nie ma i to się liczy.

  THIS GRAT VICTORY IS ONLY FOR GREAT PEOPLE !

 5. kolorowa nutka 06-11-2011 15:49

  wy dzieci neo popieprzylo was czy co????????????????????????????????????????????
  pr zeciez go sie nie da sluchac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
  dzieci neo z was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

 6. conversations . ♥ 20-12-2011 23:30

  jprd no nie wytrzymam . !!!!!! jak mozna powiedziec za nirvana czy guns n roses to beztalencia .!!! te zespoly powstaly przed narodzinami waszego justinka -.- Nirvana nie istnieje od 17 lat a wciaz jest na topie a justin . ? on za pare lat sie skonczy . !!!nie ma szans by ludzie go sluchali za 20 lat , jego nawet teraz za bardzo nie sluchaja -.- wiec za nim cos powiecie o starych zespolach rockowych zastanowcie sie -.-

 7. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 21-12-2011 16:07

  Wiadomo było od początku...

 8. Żuczek w trampkach! 22-12-2011 15:57

  Matko. No cóż. Lubię Biebera, słucham go, jestem jego fanką, ale ku rwa! Nie obrażaj nirvany czy gunsów! ONI SĄ ZA. J*****.I ŚCI! Matko... Nie rozumiem tego. Jak można obrażać inne zespoły, skoro samemu się oczekuje szacunku od fanow tamtych? Przecież najpierw trzeba szanować to drugie! Matko. Nirvana ma fanow na całym świecie, choć Curt od kilku lat już nie żyje. Ech.. Matko ile ty masz lat? 10?

 9. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 22-12-2011 20:50

  Ty, ja cię kompletnie nie rozumiem... Z jednej strony fanka Biebera, a z drugiej rocka i metalu... Te dwa gatunki nie mogą żyć ze sobą w zgodzie. A z tym dzieckiem to walczyliśmy miesiącami. Jak widać wygraliśmy. Dzięki temu mam ten nawias w swoim nicku. ^^

 10. Żuczek w trampkach! 23-12-2011 15:40

  Jasne, że mogą być połączone. Lubię słuchać i Biebera i powiedzmy 30STM. Sa dni, że nie mam ochoty słuchać niczego "mocniejszego",a raz są dni, że nie mogę się bez tego obyć. Jak już mówiłam "przeszłam" na JB dopiero ostatnio i nie potrafię porzucić tak po prostu muzyki, której słuchałam naprawdę długo.
  I bronię Nirvany, ponieważ po co obrzucać wyzwiskami to? Sami tego nie lubimy, gdy Justin od pedałów jest wyzywany, a sami robimy to samo. TO JEST BEZ SENSU! po kiego coś takiego robić?

 11. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 23-12-2011 17:50

  No właśnie przez to jest ta wojna...

 12. usunięty 23-02-2012 16:42

  Zrezygnowałam z bycia fanką Bullet For My Valentine(tak, kolejne 'darcie mordy'), żeby Wam coś uświadomić. Poświęcenie dla narodu, ku.rwa.

  Ja do zje.bera nic nie mam. Niech se robi 'karierę' itd. Przeminie z wiatrem i nikt o nim nie będzie pamiętał. Rozumiem też, że nie wszyscy mogą słuchać ostrzejszej muzyki i styl starych zespołów jak Iron Maiden, Skid Row, Guns 'n' Roses, Nirvana czy Metallica im nie psuje. Ale to oni zapoczątkowali wiele nurtów, dzięki którym współczesna muzyka jest tak różnorodna. Zawsze pozostaną w naszej pamięci właśnie dzięki temu. Jednak to, że się czegoś nie lubi nie oznacza, że można bez powodu najeżdżać na te osoby. Ćpanie? Większość ludzi showbiznesu pije, pali, zażywa narkotyki. Whitney Houston nie była wyjątkiem, jednak wszyscy ją kochali. Za to, że miała talent i piękny głos. Pedalstwo? Błagam... Biseksualizm i homoseksualizm NIE JEST CHOROBĄ. To wszystko kwestia gustu. Na pewno macie takie osoby w swoich znajomych i jakoś nie wyzywacie im od pedałów, czy osób upośledzonych. Nie znasz - nie oceniaj. Ja słucham różnych gatunków muzyki. 'Dzieła' Biebera najwyżej mogą wpaść w ucho. Lecz żadnych ambitnych tekstów czy talentu to on nie ma. Nic. ZERO.
  k***** mnie, że teraz prawdziwe gwiazdy pozostają w cieniu i nie chcą dać się otumanić przez sławę, rozgłos i pieniądze, a osoby, które zabłysnęły dzięki jakiemuś jednemu chwytliwemu kawałkowi w internecie, stawiają się w centrum uwagi. Dla mnie to jest niedopuszczalne. A do tego pojawiają się ich 'fani'. Głusi na czyjeś zdanie czy uwagi, nieliczący się z gustami innych osób. To jest ŻENUJĄCE. Zastanówcie się trochę nad sobą. Chcesz szacunku? Zasłuż na niego. Nikt by nie wyjeżdżał na Biebera, gdyby nie pisano jaki to on wspaniały, niesamowity i utalentowany, że przejdzie do historii, a obrażano fundamenty współczesnej muzyki. Poczytajcie z jakich gatunków wywodzą się współczesne nurty i jacy byli ich najwięksi przedstawiciele. Posłuchajcie WSZYSTKICH kawałków chociaż jednego z tych zespołów, np. System Of A Down, a dopiero później oceniajcie i wyraźcie swoje zdanie. Chociaż, co ja się produkuję. W dzisiejszych czasach ludzkość zostaje tak umasowiona, że przestaje racjonalnie myśleć, a z tego wynikają konflikty. Nawet nie chodzi jedynie o spory między fanami jednego zespołu a drugiego, czy też subkulturami. Konflikty zbrojne, oszustwa, zdrady stanu... Wszystko dlatego, że jedna nacja uważa się za lepszą od innych, a także że powinna dowodzić całą resztą, a inne (tutaj akurat metal i rock) nie powinny istnieć. Znajomo brzmi? Bardzo. Poglądy hitlerowskie, które doprowadziły do II wojny światowej i pozbawiły życia MILIONY OSÓB. Czy dzisiejsi ludzie naprawdę są tak głupi, żeby nie wyciągnąć wniosków z historii i dążyć do samozagłady? Mam nadzieję, że się mylę i niektóre osoby, przynajmniej kilka z tej grupy, zrozumie iż takie zachowanie jest wysoce niestosowne i irracjonalne.
  Jeśli ktokolwiek to przeczytał(do końca), to niech się zgłosi do mnie po paczkę cukierków. Jestem, kur.wa, pod wrażeniem.

 13. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 23-02-2012 18:02

  Możesz mi dać te cukierki xD. Tak naprawdę: Wiadomo było od początku, ze Biebera będą słuchac tylko ludzie z "luką w mózgu". To jest muzyka na przedszkolną dyskotekę, nie dla osób powyżej 15 roku życia. Sensu te jego teksty nie mają wcale, podobnie jego pedalski "image". Głupie dziecko bez talentu zawsze będzie głupim dzieckiem bez talentu, a ta zgraja de.bili nazywana jego fanami jest jeszcze gorsza.

 14. alunia19 01-03-2012 16:09

  ku**o j*****.... Ku**a nie najeżdżaj na nich jak ich nigdy nie słuchałaś, wszyscy tak najeżdzają na tego idiote bo on jest do dupy a nie Guns N' Roses i Nirvana wracając do tematu ty ty ty.... Bieberko j***** nie mam już do cb słów, żal mi cie jak bym cie zobaczyła to bym cie ku**a gołymi rękami udusiuła. sama jesteś ruda pała,p******aj ty i twój system wartości.wieśniaro.mam dość takich dzieci,masakra,posrane dzieci które słuchaja zasranych Bimberów co jak geje wyglądają,masz nassrane w głowie,ty niedorozwinęta bulwo. mam dosyc takich zasranych Disneyów.kiedys to były bajki:101 dalmatynczyków albo coś.a nie hanna obesrana po kolana,albo Bimber.posrane nastolatki,teraz to sid takich gówien słucha a nie Bejbe bejbe bejbe oooo lak a bejbe. Mam nadzieje że cie pies wyrucha i ryba, niech ci jego selenka minetke zrobi. nmój pies jest obuzony,tym co ty tu wypisujesz! idz do psychiatry gówniaro.bo ci sie w mózgu posrało od słuchania tego bimbera.załuje ze nie pisalam jego nazwiska z malej litery,bo on na duza nie zasługuje..wez dziecko spytaj sie rodziców jakiej muzyki słuchaja(na pewno jakijs klasyków,bo takich beznadziejnych piosenkarzy nie było),ale boje sie ze nie masz rodziców,bo zachowujesz sie jak dziecko słońca.

  z powazaniem xxx

  aha,jakby co uzywałam gówniarowatych określen,bo J***** dostałam jak to zobaczyłam xD
  dziekuje za uwage,do widzenia,jeszcze raz dziekuje.pewnie nikjt tego nie przeczyta ale ciull.

  nie mam siły.

 15. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 10-03-2012 19:45

  Rozumiem twoją złość, ale to już niepotrzebne. Ona i tak tego juz nie przeczyta bo usunęła konto.

 16. Tofffik . 11-08-2012 15:30

  hahahahahahaha, j*****łam xd wiesz co, ja słucham i Biebera i Guns N' Roses, i Nirvany, i szanuję kogoś kto słucha np. Madonny (nie lubię jej ). więc trochę szacunku dziewczyno !

 17. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 11-08-2012 19:59

  Nie, takim szacunek się nie należy. Poza tym autorka tematu nie ma już życia na tym forum.

Forum grupy "Justin Bieber - fani z Poszkole.pl" (9421)

Ty w grupie "Justin Bieber - fani z Poszkole.pl"

Szukasz grupy?

Wpisz w poniższe okienko nazwę grupy którą chcesz znaleźć

szukaj grupy