WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jeśli chcemy go w Polsce klikamy lubie to

 1. usunięty 30-08-2012 20:58

  Nie potrzebuję krzyża, jestem ateistą. Jeszcze w zeszłym roku było was prawie 11 tysięcy. Teraz jest tylko 9400. Trochę się zmniejsza, co nie?

  fani ktorzy maja poszkole.pl, a fani ktorzy nie maja stony? zmienjsza to ise poziom twojej inteligencji z komentarza na komentarz.

 2. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 30-08-2012 21:01

  Miałem na myśli grupę na PS. Ty też zbyt błyskotliwa nie jesteś. I zmień avka, bo ten pedał źle działa na mój układ pokarmowy.

 3. usunięty 30-08-2012 21:04

  To idz do lekarza. Nie bede nic robic, bo ty chcesz. Bede szczera. Musisz miec naprawde nudne zycie, skoro tyle czasu poswiecasz obrazaniu go tutaj. Nie wiem kto cie wychowywal i jak , ale pozbawil cie jakiegokolwiek szacunku dla ludzi, ich wyborów. A napewno nikt nie wpoił ci tolerancji. Nie bede ci już tłumaczyć bo jak widać nie pojmujesz najprostszych wartości.

 4. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 30-08-2012 21:07

  Mam szacunek do wszystkich poza takimi jak wy i takimi jak masz na avatarze. Moje poglądy polityczne nie pozwalają mi na zrezygnowanie z tej dyskusji, chyba że ty pierwsza skończysz.

 5. usunięty 30-08-2012 21:10

  Poglądy polityczne, to ześ doj.ebał. ;D Ale wytłumacz mi dlaczego nie masz szacunku to takich jak my? Nie rozumiem cie , to że słucham biebera oznacza że jestem głupia? Wybacz, ale słucham też metaliki, linkin parka i słonia. Nie mam wybranego gustu muzycznego a tylko przez to słucham jego piosenek masz o mnie taka opinie?

 6. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 30-08-2012 21:17

  Bieber to podczłowiek. Robi z ludzi bezmózgie zombie, co widać na filmikach z YT i czasami w prasie. sama widzisz, zacząłem go obrażać, a ty już na mnie. Jego muzyka to dno, jest bez sensu. Zauważ też KTO w większości go słucha. Pustaki bez mózgu. Inni też siętym zarażają i potem wychodza takie stwory jak masz na avku.

 7. usunięty 30-08-2012 21:20

  W takim razie jestem pustakiem bez mozgu, miło mi . A moze pozwolisz ludziom samym wybrac czy go sluchaja czy nie? A nie od razu mnie i innych obrazasz? Nie sadzisz zze to nie jest fair z twojej strony? Jednak ten ' podczlowiek' ma kupe kasy, zaje.bi.sta dziewczyne i przyjaciol czego ty chyba nie masz sądzac po tym co soba tutaj reprezentujesz.

 8. usunięty 30-08-2012 21:55

  No cóż chyba skończyły się argumenty, nieprawdaz?

 9. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 31-08-2012 9:16

  Chyba nie uważasz, że to są prawdziwi przyjaciele. Lecą na jego kasę, dziewczyna ma swoją, to inna sprawa. Chociaż nie powiedziałbym, że "zaj.ebistą..." Widzisz, ja tu spokojnie rozmawiam, a ty od razu obrażasz. Taka jest konwersacja z wami. Wojnę na PS wy zaczęłyście, więc ją skończcie.

 10. usunięty 31-08-2012 11:26

  A skad ty mozesz wiedziec czy sa to prawdziwi przyjaciele czy tez nie? Jakbys nie wiedzial mial ich zanim zaczął byc sławny. I ma ich do teraz. Przepraszam bardzo ale to ty obrazasz Biebera. Chociaz nie znasz go, nie wiesz jaki jest naprawdę. Ja tez go nie znam ale nie obrazam. Toleruje gust muzyczny ludzi . I to ty po nas jedziesz tylko dlatego ze go słuchamy. Gubisz się już chłopie w tym co piszesz.

 11. usunięty 31-08-2012 12:16

  I tak najlepiej jest powiedziec że taka jest konwersacja z nami. No bo widzisz, tutaj trafiles na czlowieka, ktory wie co robi. Jak widzisz twoje poglądy nie są prawdziwe gdyz ze mnie 'Bieber nie zrobił bezmózgiego zombie'. Ja potrafię się tutaj obronic konkretnymi argumentami do tego stopnia, że sam się pogubiłeś w dyskusji. Mówisz że wojnę na ps my zaczęliśmy. Tak jest najłatwiej nieprawdaż?;) Nie popieram osób które jako beliebersi jadą po antyfanach bo nie o to chodzi. Nigdy nie zmusisz nikogo do zmiany zdania. Ale jeśli niektórzy z was zachowują sie tak ja ty tutaj i nie znając mojego żcyia i mnie potrafisz powiedzieć mi że jestem zerem , no to wybacz kim ty jesteś? Nikim innym. Każdy juz wie jak bardzo go nienawidzisz. Ale teraz następne pytanie, jak można nienawidziec kogoś kogo sie nie zna i nie miało się z tą osobą styczności? Czy on kogoś krzywdzi, że tak po nim jedziesz? Pomaga i wspiera ludzi, i choćby to był tylko czysty marketing to do chu.ja chociaz to robi. Nikt przeciez nie zmusza cię do słuchania jego piosenek. Nikt ci nie kaze czytac o nich artykułów. Człowieku, przemyśl to, co sobą reprezentujesz. Jak na razie tylko sie poniżasz. Myśle ze nie bylbys zadowolony gdybym ja nazwala cie nikim bo na przyklad sluchasz rapu.

 12. BO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY JEST HONOR 03-10-2012 22:23

  Jak można nienawidzić kogoś z kim nie miało się styczności? Normalnie. Nienawidzę czarnych pedofilów w sukienkach, nienawidzę komunistów i nienawidzę Biebera oraz jego fanek. Proste. Nienawiść to uczucie, którego się nie wybiera. Ty kochasz Biebera, ja go nienawidzę. Kochasz go, a styczności z nim nie miałaś. Czy to takie trudne?

 13. usunięty 18-10-2012 18:13

  Ja go nie kocham kretynie, tylko podziwiam jego osobę i uwielbiam muzykę. So sad.

Forum grupy "Justin Bieber - fani z Poszkole.pl" (9421)

Ty w grupie "Justin Bieber - fani z Poszkole.pl"

Szukasz grupy?

Wpisz w poniższe okienko nazwę grupy którą chcesz znaleźć

szukaj grupy