WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Dorabianie w internecie dla każdego

 1. latajacyholender 01-09-2016 18:59

  Chcesz dorobić sobie na własne zachcianki? Przedstawię Ci serwisy, w których każdy może to zrobić!

  1.zaczytaj.pl
  Link: http://zaczytaj.pl/zapraszam/alex420
  Serwis ten nagradza punktami za czytanie artykułów. Po zdobyciu 50 punktów za czytanie pojawia się możliwość wykonywania prostych zadań (np. znalezienia jakiejś informacji na danej stronie), które dają jeszcze więcej punktów, które wymienić można na bony do sklepów, takich jak Empik, Tesco, H&M, czy Media Expert. Jest również możliwość wymiany punktów na doładowanie telefonu. Przy niewielkim wysiłku jesteś w stanie w 2 dni zapracować na doładowanie o wartości 5 zł.

  2. dogry.pl
  Link: https://dogry.pl/?reflink=721e-Alegz
  Serwis dogry.pl umożliwia zbieranie punktów za wykonywanie zadań w grach free2play, codzienne logowanie, czy oglądanie trailerów. Punkty można wymieniać na doładowania do gier online, skiny w CSGO, doładowania Steam, czy gry na Steam.

  3. wtogram.pl i bananki.pl
  Link: http://wtogram.pl/?r=7396
  http://www.bananki.pl/r/00005919/
  Serwisy bliźniacze do wyżej wymienionego dogry.pl

  4.Aplikacje na telefon
  Wszystkie wymienione niżej aplikacje polegają na pobieraniu aplikacji, za które jesteśmy nagradzani punktami, które wymienić możemy na prawdziwe pieniądze!

  Cashpirate - ref: DXPCVL
  Whaff: AD81019
  Uento: t0WpR

  5.Lockscreen

  Aplikacja lockscreen Slidejoy nagradza punktami za wyświetlanie reklam na ekranie blokady. Nie przeszkadza to ani trochę w użytkowaniu telefonu, a pozwala zarobić
  Link: getslidejoy.com/r/p9CN8?id=1
  Pytania? Priv

Forum grupy "Buda - To Nuda" (17556)

Ty w grupie "Buda - To Nuda"

Szukasz grupy?

Wpisz w poniższe okienko nazwę grupy którą chcesz znaleźć

szukaj grupy