WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Demi Moore

Info

wiek:
56

Demi Moore stała się jedną z najbardziej poszukiwanych aktorek Hollywood. Otrzymała nominację doZłotego Globa za wielki przebój z 1990 roku "Uwierz w Ducha" (Ghost). Ostatnio zagrała kilka ról w znacznieodbiegających od siebie charakterem filmach: udzieliła głosu Esmeraldzie w disnejowskim "Dzwonniku zNottre Dame"; komedii "Striptease", czy "Koniec niewinności", który również współprodukowała.
Debiutowała w roli córki Michaela Caine'a w 1984 w filmie "Blame It On Rio". Zdobyła uznanie za swojąkreację w "No Small Affair" i w hicie box office'u 1985 roku - Ogniach Świętego Elma (St. Elmo's Fire). W jej dorobku znajdują się także: "żona rzeźnika", "Motywy zbrodni", "Ludzie honoru", "Niemoralna propozycja", "W sieci", "Pod presją", "Przejrzeć Harry'ego", "G.I. Jane"
Oprócz kariery w kinie Demi osiąga również sukcesy na scenie teatralnej i w telewizji. Najbardziej godnauwagi jest wystawiana w Nowym Jorku sztuka Caroline Kavy The Early Girl, której jest producentką, zaktórą otrzymała Theatre World Award oraz produkcja Bedroom Josepha Bologna'y i Renee Taylora dlatelewizji HBO. Również produkowała i grała w nagrodzonym dramacie HBO "If These Walls Could Talk".

Czy wiesz że Demi Moore ?

  • naprawdę nazywa się Demetria Gene Guynes?

Twórczość

  • Mr. Brooks (2007) / jako detektyw Tracy Atwood
  • Ludzie honoru (1992) / jako Komandor JoAnne Galloway

Forum

tematostatni post
gwiazda nie posiada forum swoich fanów

Fani ( 0 )

zostań fanem

Prowadzisz stronę o tej gwieździe?
Zostań fanem i promuj swojego idola!