WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

10 godzin z Mass Effect Andromeda za free

BioWare

Mass Effect Andromeda nie zostało najcieplej przyjęte zarówno przez fanów, jak i recenzentów i gra generalnie okazała się być sporym zawodem.

Nie zmienia to jednak faktu, że to wciąż dość solidna produkcja (szkoda, że obarczona taką ilością błędów) i jod czasu premiery doczekała się licznych łatek.

Jeśli więc pierwsze opinie na jej temat zniechęciły Was do zakupu, to nadarzyła się właśnie świetna okazja, by przekonać się, czy warto dać jej szansę.

EA postanowiło bowiem udostępnić darmową wersję próbną Andromedy, która pozwoli nam rozegrać 10 godzin w tej produkcji , niezależnie od tego, czy postawimy na singleplayer czy multiplayer. Standardowo, jeśli po tym czasie zdecydujecie się zakupić grę, to cały progres zostanie przeniesiony do pełnej wersji. Od siebie mogę jednak dodać, że pierwsze 10 godzin w kampanii fabularnej nie jest najmocniejszą stroną tego tytułu.

Nie musicie się zanadto spieszyć z wypróbowaniem Mass Effect Andromeda, ponieważ wersja trial dostępna ma być do 1 listopada. Warto też podkreślić, że udostępniona została na wszystkich trzech platformach, tj. PC, PS4, i Xbox One.

Mass Effect 4

archiwum newsów

2017-07-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.