WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A Nagrody Steam 2017 trafiają do ...

Steam

Pecetowi gracze przemówili i wybrali najlepsze gry 2017 roku - niezależnie od tego, kiedy rzeczywiście była ich premiera.

Valve ujawniło właśnie wyniki tegorocznego plebiscytu  Nagród Steam, który stał się już coroczną tradycją, w ramach której użytkownicy platformy mogą głosować na ulubione tytuły w dość niecodziennych kategoriach.

Co nie jest zaskoczeniem, PlayerUnknown’s Battlegrounds (największa premiera tego roku na PC) uhonorowane zostało jednym z wyróżnień, a mianowicie zwyciężyło w kategorii „Babciny obiadek”, który tak opisywany jest przez twórców plebiscytu:

Istnieją gry, które cię ekscytują. Istnieją gry, które dają ci szczęście. Istnieją również gry tak intensywne, że aż reagujesz całym swoim ciałem. Mówimy o nogach jak z waty. Mówimy o pocących się dłoniach. Mówimy o atakach paniki. Mówimy o twoich znajomych, którzy przypominają ci o oddychaniu. Mówimy o babcinym obiadku.

Cuphead to z kolei jedyna gra, która otrzymała dwie nagrody - „Najlepsza ścieżka dźwiękowa” oraz „Lepsze, niż się spodziewaliśmy”. Kolejny sukces odniósł również Wiedźmin 3, który zwyciężył w kategorii „Wybór ma znaczenie”, co tylko pokazuje długowieczność tego polskiego hitu i to pomimo braku jakiejkolwiek formy multiplayera.

Poniżej możecie zapoznać się ze wszystkimi zwycięzcami, a pełną listę z opisem kategorii znajdziecie w TYM miejscu.

 • ·         Wybór ma znaczenie: Wiedźmin 3: Dziki Gon
 • ·         Babciny obiadek: PUBG,
 • ·         Owoc miłości: Warframe,
 • ·         Nie do wiary: Rocket League,
 • ·         Kochać wszystkich, nikogo nie oszczędzać: Stardew Valley,
 • ·         Nie przepraszaj za nic: Wiedźmin Edycja Rozszerzona,
 • ·         Nie od opisania: Garry’s Mod,
 • ·         Wszystkie psy wojny puszczone ze smyczy: Just Cause 3,
 • ·         Mój senny koszmar: Counter-Strike: Global Offensive,
 • ·         Dusza Witruwiusza: Rise of the Tomb Raider,
 • ·         Łoooo, stary! 2.0: The Evil Within 2,
 • ·         Najlepsza ścieżka dźwiękowa: Cuphead,
 • ·         Lepsze, niż się spodziewaliśmy: Cuphead.
archiwum newsów

2018-01-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.