WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A w Games With Gold na wrzesień ...

Microsoft

Microsoft ujawnił już jakie atrakcje czekają we wrześniu na subskrybentów usługi Xbox Live Gold w ramach programu Games with Gold.

Tym razem użytkownicy zarówno nowszego Xboxa One, jak i starszego Xboxa 360, mogą liczyć na jedną dużą ,ale starszą produkcję i jedną mniejszą.

Usatysfakcjonowani powinni być przede wszystkim fani ścigania z symulacyjnym zacięciem, oczywiście o ile nie posiadają jeszcze w swojej bibliotece gry Forza Motorsport 5, która udostępniona zostanie na Xbox One od 1 do 31 września.

Użytkownicy tej konsoli otrzymają także Oxenfree (przygodówka w klimacie paranormalnego thrillera), które będziemy mogli pobrać pomiędzy 16 września a 15 października.

W przypadku konsoli Xbox 360 (ale za sprawą wstecznej kompatybilności także Xbox One) także możemy liczyć na dwie produkcje. I tak, od 1 do 15 września w usłudze dostępne będzie Hydro Thunder Hurricane (wyścigi motorówek), a od 16 do 31 września Battlefield 3 (shooter DICE, którego nie trzeba bliżej przedstawiać).

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun, który prezentuje wszystkie nadchodzące w ramach Games with Gold gry:

archiwum newsów

2017-08-25

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.