WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A w Games with Gold na styczeń …

Microsoft

Chyba nikt się nie spodziewał, że styczniową ofertę Games with Gold poznamy jeszcze przed świętami, a tu niespodzianka – Microsoft zrobił się bardzo obowiązkowy :)

Wracając jednak do sedna sprawy, posiadacze Xboxów mają przed sobą kolejny dobry miesiąc, bo gigant z Redmond ma dla nich  bardzo ciekawe propozycje, zarówno na Xboxa One, jak i Xboxa 360.

Ci pierwsi mogą bowiem liczyć na The Incredible Adventures of Van Helsing III, czyli kolejną odsłonę steampunkowej serii, która powinna przypaść do gustu przede wszystkim oddanym fanom Diablo oraz ZOMBI, czyli mniej znany tytuł, który ukazał się najpierw na WiiU od Nintendo i zabiera graczy na ulice Londynu opanowane przez … a jakże, zombie!

Posiadacze Xboxów 360 (oraz One za sprawą wstecznej kompatybilności) mają chyba jeszcze lepiej, bo dla nich przygotowano Tomb Raider: Underworld, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać oraz Army of Two, czyli ciekawą kooperacyjną produkcję, w której wcielamy się w dwójkę świetnie wyszkolonych najemników walczących w miejscach wielu znanych światowych konfliktów.

Xbox One: 

The Incredible Adventures of Van Helsing III - od 1 do 31 stycznia

ZOMBI - od 16 stycznia do 15 lutego

Xbox 360 i Xbox One:

Tomb Raider: Underworld - od 1 do 31 stycznia

Army of Two - od 16 stycznia do 31 stycznia 

archiwum newsów

2017-12-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.