WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A w PlayStation Plus na styczeń ...

blog.eu.playstation.com

Microsoft przygotował ciekawą ofertę Games with Gold na styczeń, ale bezpośrednie starcie z PlayStation Plus w pierwszym miesiącu nowego roku wygrywa abonament na platformy Sony.

Japoński koncern zdradził właśnie jakie darmowe gry otrzymają subskrybenci na konsolach PS4 i PS3 i trzeba przyznać, że jest to jedno z najmocniejszych zestawień, jakie otrzymała najnowsza konsola firmy.

Na PlayStation 4 gracze opłacający PlayStation Plus dostaną zeszłoroczne Deus Ex: Rozłam ludzkości, które choć moim zdaniem było nieco rozczarowujące, to wciąż jest to jedną z najlepszych gier dla fanów cyberpunkowych klimatów.

Poza tym, użytkownicy PS4 mogą także liczyć na Batman: The Telltale Series, czyli przygodówkę w charakterystycznym dla studia Telltale stylu, gdzie wcielamy się w Batmana/Bruce'a Wayne'a. Na deser Sony przygotowało także StarBlood Arena dla gogli PS VR i kolejny miesiąc możemy pobrać sympatyczną grę towarzyską To jesteś Ty!

 Pełna oferta prezentuje się następująco:

  • ·         Deus Ex: Rozłam ludzkości (PS4)
  • ·         Batman: The Telltale Series (PS4)
  • ·         StarBlood Arena (PS Plus bonus – PS VR wymagane)
  • ·         To jesteś Ty! (PS Plus bonus – PlayLink)
  • ·         Sacred 3 (PS3)
  • ·         Book of Unwritten Tales 2 (PS3)
  • ·         Psycho-Pass: Mandatory Happiness (PS Vita)
  • ·         Uncanny Valley (PS Vita & PS4)

 

archiwum newsów

2017-12-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.