WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A w PlayStation Plus na wrzesień ...

blog.eu.playstation.com

Kilka dni temu poznaliśmy naprawdę ciekawą propozycję Microsoft w ramach Games with Gold na wrzesień, a teraz swoją ofertę na ten miesiąc dla abonentów PlayStation Plus ujawniło Sony.

Wygląda na to, że wraz z podwyżką ceny tej usługi rzeczywiście spodziewać możemy się w końcu lepszych gier.

W przyszłym tygodniu użytkownicy konsoli PlayStation 4 otrzymają bowiem dwa mocne tytuły, czyli Infamous: Second Son (gra akcji TPP w otwartym świecie, gdzie kierujemy poczynania bohatera z supermocami) oraz Child of Light (dwuwymiarowa gra RPG, inspirowana tradycyjnymi tytułami jRPG).

To jednak nie wszystko, ponieważ posiadacze PSVR otrzymają dodatkowo RIGS: Mechanised Combat League, a w ofercie na kolejny miesiąc dostępna jest przyjemna gra imprezowa That’s You. Pełna oferta prezentuje się następująco:

·         inFAMOUS: Second Son (PS4)
·         Child of Light (PS4)
·         RIGS: Mechanised Combat League (PS4 dodatkowy tytuł, wymagane PlayStation VR)
·         That’s You (PS4 dodatkowy tytuł)
·         Truck Racer (PS3)
·         Handball 2016 (PS3)
·         We Are Doomed (PS Vita & PS4)
·         Hatoful Boyfriend (PS4 & PS Vita)
 

Jeśli jeszcze nie pobraliście gier (m.in. Just Cause 3 i Assassin’s Creed: Freedom Cry) z sierpniowego PlayStation Plus, to macie czas do 5 września. W tym dniu oferta zostanie podmieniona na wrześniową.

archiwum newsów

2017-08-31

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.