WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Android poznał datę premiery Super Mario Run

Nintendo

W styczniu tego roku Nintendo zapowiedziało, że ich mobilny superhit zostanie udostępniony na Androidzie w marcu i zamierza dotrzymać słowa.

Firma potwierdziła właśnie dokładną datę premiery gry, która zostanie wypuszczona na systemie operacyjnym Google 23 marca.

Super Mario Run pojawiło się już w sklepie Google Play, ale gry wciąż nie można pobrać i nadal znajduje się tam jedynie opcja rejestracji, dzięki której otrzymamy powiadomienie o premierze.

Produkcja zadebiutowała na rynku w grudniu ubiegłego roku na urządzeniach z systemem iOS i z miejsca stała się ogromnym komercyjnym sukcesem, przynosząc dotychczas Nintendo aż 50 mln USD.

23 marca gra zostanie zaktualizowana do wersji 2.0 (także na iOS), dzięki czemu trafią do niej nowi grywalni bohaterowie, a ukończenie jednego z wyzwań Bowser odblokuje światy 1-4 (dotychczas w darmowej wersji udostępnione były tylko 3 poziomy). Koszt pełnej gry to 9,99 USD.

mario

archiwum newsów

2017-03-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.