WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Anthem na pewno nie w tym roku, ale ...

battlefield.com

Electronic Arts potwierdziło ostatnie przecieki i przyznało, że nie zagramy w Anthem w tym roku, ale dopiero na początku 2019.

Na taki scenariusz w ubiegłym tygodniu wskazywała redakcja Kotaku, ale EA twierdzi, że nie wynika to z opóźnień w produkcji gry.

Ich zdaniem chodzi o strategiczną decyzję wydawcy o przesunięciu premiery na okres, w którym panuje mniejsza konkurencja, a poza tym w ten sposób gra zyska dłuższą promocję.

Takie tłumaczenie wydaje się być co najmniej dziwne w przypadku produkcji, która promowana jest na duży, przełomowy hit, który nie powinien obawiać się żadnej konkurencji. Prawda zapewne jak zwykle leży więc gdzieś po środku, ale trzeba przyznać, że pokaz gry w trakcie zeszłorocznych targów E3 zaostrzył nam apetyt na Anthem, które wciąż stanowi sporą niewiadomą, ale wygląda na to, że będzie to odpowiedź EA na The Division oraz Destiny, co oznacza grę akcji z elementami MMO, nastawioną na kooperację. W tym przypadku kuszeni jesteśmy dodatkowo ciekawą wizją świata science-fiction, która nasuwać może skojarzenia z takimi filmami, jak Avatar, a gracz wciela się w postać "wolnego strzelca" ubranego w egzoszkielet.  

Nie oznacza to jednak, że EA nie będzie miało dla nas żadnego hitu tej jesieni, ponieważ dyrektor finansowy firmy, Blake Jorgensen, ujawnił, że w październiku na rynek trafi nowy Battlefield. Niestety nie znamy żadnych innych szczegółów odnośnie tego tytułu (poza tym, że ponownie nad grą pracuje studio DICE), w tym nawet tytułu, który mógłby naprowadzić nas na okres historyczny.

archiwum newsów

2018-01-31

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.