WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ariana Grande w Final Fantasy!

Just Jared

Piosenkarka ujawniła właśnie, że pojawi się jako bohaterka w mobilnej grze Final Fantasy: Brave Exvius.

Ariana Grande nie ukrywa ekscytacji faktem, że użytkownicy iOSa i Androida wybierający tę grę będą mogli pograć jej osobą.

Przypominamy, że gra pierwotnie ukazała się tylko w Japonii i to już w 2015 roku, ale dopiero teraz doczeka się globalnej premiery.

Jak twierdzi Ari: - Jestem tak podekscytowana, że w końcu mogę się podzielić tą informacją – trafiłam do FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS. Sprawdźcie moją postać w grze, to najsłodsze co w życiu widziałam i jestem taka podekscytowana!

archiwum newsów

2017-01-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.