Asus rozdaje Dawn of War III

Warhammer 40,000: Dawn of War 3

Warhammer 40,000: Dawn of War III to jeden z najbardziej wyczekiwanych RTSów tego roku.

I choć gatunek ten może i nie cieszy się już taką popularnością jak przed laty, to akurat seria Dawn of War ma sporą grupę fanów.

Jeśli w związku z debiutem gry Relic Entertainment planujecie zmiany w swoim PC, to w takim razie warto rozważyć zakup sprzętu od Asusa.

Tajwański producent startuje bowiem z nową promocją, dzięki której kupując jego płyty główne, karty graficzne, monitory, produkty sieciowe, mini PC, laptopy i komputery stacjonarne otrzymamy Dawn of War III zupełnie za darmo.

Aby załapać się na gratisowy egzemplarz gry musimy wybrać się na zakupy pomiędzy 1 kwietnia i 21 maja, a następnie zarejestrować sprzęt, dzięki czemu otrzymamy stosowny kod Steam (te wydawane będą między 13 kwietnia a 4 czerwca, natomiast na jego realizację mamy czas do 1 września).

Pełną listę produktów objętych promocją (oraz jej regulamin) znajdziecie na stronie producenta, ale w przypadku naszego kraju są to:

- płyty główne z chipsetami Intel Z270, Z170 i X99,

- karty graficzne z rodzin GeForce GTX 1080 Ti, GTX 1080, GTX 1070 i GTX 1060 6G,

- monitory z serii PG, MG i VG,

- sprzęt sieciowy: routery, modemy DSL, repeatery, adaptery WiFi.

Tradycyjnie już, by załapać się na darmową grę, musimy dokonać zakupów u partnerów firmy, a aktywacja kluczy rozpocznie się 27 kwietnia, czyli w dniu premiery Warhammer 40,000: Dawn of War III.  

hero

archiwum newsów

2017-04-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.