WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Aż 180 samochodów w Project CARS 2

projectcarsgame.com

Slightly Mad Studios poczuło się ostatnio bardzo mocne, twierdząc nawet, że wyznacza obecnie standardy, jeśli chodzi o symulatory wyścigów.

Nie da się jednak ukryć, że pierwsze Project CARS w jednym aspekcie mocno odstawało od rywali, czyli serii Forza Motorposort oraz Gran Turismo, a chodzi o liczbę dostępnych aut.

I tak, w „jedynce” otrzymywaliśmy do dyspozycji tylko 65 pojazdów, ale twórcy zamierzają niemal potroić ten wynik w nadchodzącej kontynuacji. Studio zapowiedziało, że w Project CARS 2 otrzymamy aż 180 samochodów 35 marek, które będą w pełni licencjonowane. Znajdziemy tu pojazdy z 9 dyscyplin i aż 29 serii sportów motorowych.

Twórcy chwalą się ponadto, że każde auto w grze zostało wyselekcjonowane, by reprezentować określony czas, zostało zbudowane według dokładnych standardów zatwierdzonych przez ich producentów, a ich model jazdy został przetestowany przez pół tuzina profesjonalnych kierowców.

Przypominamy, że premiera Project CARS 2 zaplanowana została na 22 września, a gra ukaże się na PC, PS4 i Xbox One. Pełna lista samochodów znajduje się TUTAJ.

GameSpot

archiwum newsów

2017-07-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.