WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Będzie Gra o tron od Bethesdy?

Fallout 4

Wygląda na to, że ktoś w końcu postanowił dostarczyć nam solidną grę osadzoną w popularnym uniwersum wykreowanym przez George’a R.R. Martina, a co więcej tym kimś jest sama … Bethesda.

A przynajmniej tak wynika z niedokończonej strony internetowej sklepu Target, która przez pomyłkę (?) pojawiła się w sieci, zdradzając całemu światu, nad czym pracuje właśnie deweloper odpowiedzialny za takie hity, jak Elder Scrolls czy Fallout.

Warto zaznaczyć, że poza nagłówkiem „Bethesda: Game of Thrones" nie ma tam nic więcej, więc nie mamy nawet 100% pewności, że chodzi o grę wideo, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie tego producenta, trudno wyobrazić sobie inny scenariusz.

Poza tym sklepy niejednokrotnie zdradzały nam już nad czym pracują produenci gier. Nie da się jednak ukryć, że brzmi to trochę jak marzenie fanów – zarówno samej Gry o tron, jak i tytułów RPG, bo chyba tylko polskie CD Projekt RED mogłoby to zrobić lepiej :)

A biorąc pod uwagę, że Bethesda przyznała się niedawno do prac nad co najmniej 5 nieujawnionymi jeszcze produkcjami, można mieć nadzieję, że jedną z nich jest właśnie Gra o tron. Jak bowiem twierdził producent wykonawczy studia, Todd Howard:- Mamy dwa duże projekty, które przypominają skalą to, co zazwyczaj robimy, a są nawet większe.

Bethesda została już oczywiście poproszona o komentarz w sprawie, ale jeszcze nie zdecydowała się zabrać głosu – jak tylko dowiemy się czegoś nowego, z pewnością Wam o tym napiszemy.

Gra o tron

archiwum newsów

2017-08-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.