Będzie nowe Star Wars: Knights of the Old Republic?

Poszkole

BioWare Austin pracuje obecnie nad prototypem gry Star Wars: Knights of the Old Republic.

Przynajmniej tak wynika z najnowszych informacji uzyskanych przez dziennikarza Liama Robertsona (znany także jako Unseen64), który wielokrotnie zasłynął sprawdzonymi przeciekami.

Robertson stwierdził, że zespół BioWare z Austin pracuje już wyłącznie nad grami z uniwersum Gwiezdnych Wojen i trudno się temu dziwić, ponieważ EA mając taką markę w swoich rękach będzie próbowało zarobić na niej ile się tylko da i potwierdzono już kilka projektów osadzonych w tym świecie.

Jednym miał być remake oryginalnego Star Wars: Knights of the Old Republic, nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu, ale produkcja miała się rozwinąć do tego stopnia, że zdecydowano się na coś większego i teraz to „remake/odrodzenie”. Tym samym nie należy się spodziewać zwykłej powtórki z rozrywki, a co więcej gra wpisywać ma się w kanon rozszerzonego uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli historii znanych jako Star Wars Legends.

Co prawda BioWare zawiodło nas ostatnio za sprawą Mass Effect: Andromeda, ale wydane w 2003 roku Star Wars: Knights of the Old Republic uznawane jest za jedną z najlepszych gier studia, dlatego liczymy, że i tym razem producent pokaże na co ich stać. Trzeba jednak pamiętać, że gra wciąż znajdować ma się w fazie prototypu, co oznacza, że na jej premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać.

star_wars_knights_of_the_old_republic-600x338

archiwum newsów

2017-04-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.