WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Będzie nowe Star Wars: Knights of the Old Republic?

Poszkole

BioWare Austin pracuje obecnie nad prototypem gry Star Wars: Knights of the Old Republic.

Przynajmniej tak wynika z najnowszych informacji uzyskanych przez dziennikarza Liama Robertsona (znany także jako Unseen64), który wielokrotnie zasłynął sprawdzonymi przeciekami.

Robertson stwierdził, że zespół BioWare z Austin pracuje już wyłącznie nad grami z uniwersum Gwiezdnych Wojen i trudno się temu dziwić, ponieważ EA mając taką markę w swoich rękach będzie próbowało zarobić na niej ile się tylko da i potwierdzono już kilka projektów osadzonych w tym świecie.

Jednym miał być remake oryginalnego Star Wars: Knights of the Old Republic, nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu, ale produkcja miała się rozwinąć do tego stopnia, że zdecydowano się na coś większego i teraz to „remake/odrodzenie”. Tym samym nie należy się spodziewać zwykłej powtórki z rozrywki, a co więcej gra wpisywać ma się w kanon rozszerzonego uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli historii znanych jako Star Wars Legends.

Co prawda BioWare zawiodło nas ostatnio za sprawą Mass Effect: Andromeda, ale wydane w 2003 roku Star Wars: Knights of the Old Republic uznawane jest za jedną z najlepszych gier studia, dlatego liczymy, że i tym razem producent pokaże na co ich stać. Trzeba jednak pamiętać, że gra wciąż znajdować ma się w fazie prototypu, co oznacza, że na jej premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać.

star_wars_knights_of_the_old_republic-600x338

archiwum newsów

2017-04-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.