WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Cyberpunk, Splinter Cell i Anthem na konferencji Microsoftu na E3

http://cyberpunk.net/

Microsoft stracił kilka lukratywnych umów z dużymi deweloperami na początku obecnej generacji, kiedy Xbox One wyraźnie przegrywał wydajnością z PS4 Pro, ale ...

... teraz - posiadając “najwydajniejszą konsolę w historii” - nie zamierza ustępować.

Dziś dowiedzieliśmy się na przykład, że koncern szykuje osobną salę na swoje wydarzenie na E3, żeby zapewnić sobie wystarczająco miejsca, a także poznaliśmy pierwsze gry, jakich prezentacji możemy się wtedy spodziewać.

I nie da się ukryć, że tytuły te robią wrażenie, bo mówimy choćby o Cyberpunk 2077, nowym Splinter Cell, Anthem, Madden 19, Borderlands 3 czy Battlefield V. Plotki wskazują również na The Division 2 i Shadow of the Tomb Raider, a jakbyśmy mieli strzelać w coś jeszcze, to z pewnością byłoby to Metro Exodus, ale na potwierdzenie musimy jeszcze poczekać.

Oczywiście nie oznacza to pełnej ani nawet czasowej ekskluzywności dla platform Microsoftu, ale przynajmniej mamy gwarancję, że nie będą to tytuły na wyłączność dla Sony i jego PS4, do tego możemy liczyć na ich pokazy na konferencji z wykorzystaniem możliwości Xbox One X. Warto jednak pamiętać, że Microsoft w przeszłości chętnie korzystał z opcji wcześniejszych DLC dla swoich konsol, więc tym razem może być podobnie.

Tak czy inaczej, już nie możemy się doczekać kolejnych informacji w temacie i prezentacji firmy, bo God of War czeka na godną konkurencję :)


 

archiwum newsów

2018-04-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.