WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Czy tak Microsoft zadba o ekskluzywy?

Poszkole

W sieci pojawiła się plotka, jakoby Microsoft rozważał zakup gigantów rynku gier wideo.

Chodzi tu konkretnie o Electronic Arts, a pod uwagę brane są podobno także Valve lub firma PUBG Corp.

Jak na razie są to niepotwierdzone informacje i nie są znane żadne szczegóły, dlatego też radzimy podchodzić do tych rewelacji ze sporym dystansem i stosowną dawką sceptycyzmu.

Doniesienia te pochodzą od redakcji Polygonu, która ujawniła potencjalne plany giganta z Redmond w artykule omawiającym problemy koncernu związany z brakiem gier na wyłączność dla konsoli Xbox One. Źródłem tych przecieków jest pojedyncza osoba, która ma być jednak "wiarygodna" i "bliska Microsoftowi". Za sprawą ostatnich obniżek podatków i dobrej kondycji koncernu, ten posiadać ma 130 mld USD budżet na wydatki, a warto zaznaczyć, że wartość rynkowa EA opiewa na 35 mld USD, więc taki zakup dla Microsoftu nie stanowiłby większego problemu.

Poza tym, analityk SuperDataResearch, Joost Van Dreunen, przyznał Polygonowi, że wkrótce mogą spodziewać się kolejnych wieści na temat przejęcia. Z jego informacji wynika, że "ze względu na cykl życia na jakim obecnie znajdują się te wszystkie rzeczy, spodziewać możemy się ogłoszenia ze strony Microsoftu bardzo, bardzo niedługo".

Informacje te wydają się być obecnie raczej mało prawdopodobne, ale z drugiej strony Polygon to poważna redakcja, która wielokrotnie udowodniała, że ma dojście do dobrych informatorów i trudno uwierzyć, że przecieki te są po prostu wyssane z palca. Taki ruch ze strony Microsoft wydawać może się logiczny, więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko śledzić poczynania koncernu w tym zakresie. Myślicie, że Microsoft wkrótce odpali bombę w postaci przejęcia EA?

Steam

archiwum newsów

2018-01-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.