WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

DOTA 2 i i blisko 21 mln USD w puli nagród

Valve

Jeżeli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do wysokości zarobków w profesjonalnym esporcie, to chyba najwyższy czas je pożegnać.

Dziś możemy bowiem podziwiać nowy turniejowy rekord, a wszystko za sprawą Dota 2, czyli MOBA od Valve, które pobiło tym samym własne osiągnięcie z ubiegłego roku.

Ostatnio na największym turnieju tej gry, czyli Dota 2 International, mówiliśmy o kwocie 20 770 460 USD, z czego lwią część zabrał do domu zwycięski chiński zespół Wings Gaming (ponad 9 mln USD), ale nawet teamy na miejscach w drugiej dziesiątce mogły liczyć na kwoty rzędy 100 000 USD.  

W tym roku wynik ten został jeszcze bardziej wyśrubowany, bo na chwilę obecną w puli jest 20 792 838 USD – drużyny powalczą o tę kasę w terminie 7-12 sierpnia, a w impreza odbędzie się w KeyArena w Seattle (bilety pojawiły się w sprzedaży już w kwietniu i kosztowały 100 i 200 USD, odpowiednio za rozgrywki niższej fazy i 2 finałowe dni). Warto też pamiętać, że do zakończenia fazy finansowania pozostały jeszcze 32 dni, więc ostatecznie pula nagród może być jeszcze wyższa.

Może najwyższy czas porządnie przyłożyć się do grania? :)

 

Valve

archiwum newsów

2017-07-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.