Data premiery God of War ujawniona?

YouTube

Już w najbliższą sobotę odbędzie się PlayStation Experience, czyli impreza Sony, na której spodziewamy się zobaczyć nadchodzące gry na PlayStation 4.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów na platformę Japończyków jest niewątpliwie God of War i wygląda na to, że firma przypadkiem ujawniła już dokładną datę premiery tej produkcji.

Przynajmniej dwa regionalne oddziały PlayStation Store (w USA i Chile) umieściły w sklepie grę God of War z datą premiery 22 marca 2018 roku.

Wygląda na to, że nie jest to zwykła data zastępcza, co jest częstą praktyką stosowną przez sklepy, ponieważ szybko zmieniono datę na 31 grudnia. Z drugiej strony na ten dzień przypada czwartek, a Sony zwykło wypuszczać swoje produkcje we wtorki i piątki, ale 22 marca debiutował na rynku w USA pierwszy God of War, więc może wydawca zamierza w ten sposób uczcić tę rocznicę.

Obecnie Sony potwierdziło tylko, że najnowsza odsłona przygód Kratosa trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku, co pokrywa się z przeciekiem. Najprawdopodobniej jednak data premiery God of War zostanie oficjalnie ujawniona już w sobotę, więc nie musimy długo czekać na weryfikację tych informacji.

archiwum newsów

2017-12-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.