WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Data premiery God of War ujawniona?

YouTube

Już w najbliższą sobotę odbędzie się PlayStation Experience, czyli impreza Sony, na której spodziewamy się zobaczyć nadchodzące gry na PlayStation 4.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów na platformę Japończyków jest niewątpliwie God of War i wygląda na to, że firma przypadkiem ujawniła już dokładną datę premiery tej produkcji.

Przynajmniej dwa regionalne oddziały PlayStation Store (w USA i Chile) umieściły w sklepie grę God of War z datą premiery 22 marca 2018 roku.

Wygląda na to, że nie jest to zwykła data zastępcza, co jest częstą praktyką stosowną przez sklepy, ponieważ szybko zmieniono datę na 31 grudnia. Z drugiej strony na ten dzień przypada czwartek, a Sony zwykło wypuszczać swoje produkcje we wtorki i piątki, ale 22 marca debiutował na rynku w USA pierwszy God of War, więc może wydawca zamierza w ten sposób uczcić tę rocznicę.

Obecnie Sony potwierdziło tylko, że najnowsza odsłona przygód Kratosa trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku, co pokrywa się z przeciekiem. Najprawdopodobniej jednak data premiery God of War zostanie oficjalnie ujawniona już w sobotę, więc nie musimy długo czekać na weryfikację tych informacji.

archiwum newsów

2017-12-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.