WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Destiny 2 na pierwszym gameplayu

Destiny

Zgodnie z planem Bungee przygotowało dziś dużą konferencję prasową, na której zaprezentowało Destiny 2.

 Tym razem twórcy uszykowali nie tylko efektowne zwiastuny, ale i podzielili się z nami czystą rozgrywką oraz garścią informacji na temat nowych funkcjonalności.

Na starcie otrzymaliśmy filmowy trailer prezentujący historię, którą rozegramy w kampanii - ta roztaczać będzie wizję świata po upadku ostatniego azylu, w której Strażnicy starają się zapewnić ludzkości nowy początek, ale na horyzoncie pojawia się kolejne zagrożenie w postaci Czerwonego Legionu.

Tak jak dowiedzieliśmy się wcześniej, będzie to więc nowe otwarcie serii, a nie kontynuacja, dlatego też każdy z graczy zacznie od zera. Twórcy obiecują pełnoprawną kampanię z licznymi filmowymi przerywnikami i trzeba przyznać, że zapowiada się to naprawdę ciekawie.

Zaprezentowany materiał z rozgrywki pozwolił nam spojrzeć również na dynamiczną walkę i naszych bohaterów - do wyboru będą trzy klasy postaci (Hunter, Titan i Warlock), każda z unikalnymi mocami. Twórcy zdradzili również 4 nowe światy i tym razem udamy się na Ziemię, IO, Nessus i Titan. Tam czekać będzie mnóstwo nowych aktywności, w realizacji których pomoże nam nowa mapa.  

Istotną nowością jest także oficjalne wsparcie dla klanów, gra pozwoli nam na tworzenie formalnych zespołów, które stworzą własne bannery i zbierać będą dodatkowe nagrody. Warto też wspomnieć o tzw. Guided Games, dzięki którym solowi gracze będą mogli tymczasowo dołączyć do istniejących już klanów, by np. wybrać się na wspólny raid.

Jest też dobra wiadomość dla wszystkich graczy z niecierpliwością wypatrujących premiery gry, która zaplanowana została na 9 września – twórcy zapowiedzieli bowiem betę, która ruszy latem i będzie dostępna zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeżeli zaś chodzi o PC, to jest jeszcze jedna zaskakująca wiadomość, ponieważ gra ominie Steama i trafi jedynie na Battlenet, co potwierdził podczas konferencji przedstawiciel Blizzardu.

Poniżej znajdziecie zwiastuny zaprezentowana podczas show:

archiwum newsów

2017-05-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.