Divinity: Original Sin 2 na nowym zwiastunie

YouTube

Divinity: Original Sin 2, czyli kontynuacja świetnego izometrycznego RPG z 2014 roku od Larian Studios, zadebiutuje na rynku 14 września, co oznacza, że do premiery pozostały niewiele ponad 2 tygodnie.

Twórcy postanowili więc przypomnieć o swojej produkcji  publikując nowy trailer, który prezentuje jej najmocniejsze punkty, czyli walkę, konwersację, swobodę niczym w papierowym RPG oraz całkiem spory wachlarz funkcji dla rozgrywki wieloosobowej.

Zwiastun prezentuje "finalny design postaci", w tym także szkielet, który nie byłby niczym nadzwyczajnym w grze fantasy, gdyby nie fakt, że ten pojawia się na ekranie tworzenia bohatera. Wygląda więc na to, że ostatnią grywalną rasą w Original Sin 2 mogą być Nieumarli.

Sama rozgrywka nie różni się jakoś drastycznie od tego, co oferował poprzednik i ponownie w trakcie walk będziemy musieli łączyć zaklęcia z różnymi elementami, by uzyskać najlepsze efekty. Gra prezentuje się bardzo dobrze, a szczególnie obiecująco zapowiadają się rozszerzone możliwości kooperacji.

Warto dodać, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, twórcy potwierdzili niedawno, że gra jednak doczeka się pełnego dubbingu.

Premiera we wrześniu dotyczy jedynie wersji PC i na konsolowe porty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać (nie znamy ich daty premiery).

archiwum newsów

2017-08-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.