WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Divinity: Original Sin 2 na nowym zwiastunie

YouTube

Divinity: Original Sin 2, czyli kontynuacja świetnego izometrycznego RPG z 2014 roku od Larian Studios, zadebiutuje na rynku 14 września, co oznacza, że do premiery pozostały niewiele ponad 2 tygodnie.

Twórcy postanowili więc przypomnieć o swojej produkcji  publikując nowy trailer, który prezentuje jej najmocniejsze punkty, czyli walkę, konwersację, swobodę niczym w papierowym RPG oraz całkiem spory wachlarz funkcji dla rozgrywki wieloosobowej.

Zwiastun prezentuje "finalny design postaci", w tym także szkielet, który nie byłby niczym nadzwyczajnym w grze fantasy, gdyby nie fakt, że ten pojawia się na ekranie tworzenia bohatera. Wygląda więc na to, że ostatnią grywalną rasą w Original Sin 2 mogą być Nieumarli.

Sama rozgrywka nie różni się jakoś drastycznie od tego, co oferował poprzednik i ponownie w trakcie walk będziemy musieli łączyć zaklęcia z różnymi elementami, by uzyskać najlepsze efekty. Gra prezentuje się bardzo dobrze, a szczególnie obiecująco zapowiadają się rozszerzone możliwości kooperacji.

Warto dodać, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, twórcy potwierdzili niedawno, że gra jednak doczeka się pełnego dubbingu.

Premiera we wrześniu dotyczy jedynie wersji PC i na konsolowe porty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać (nie znamy ich daty premiery).

archiwum newsów

2017-08-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.