WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Double Dragon IV już 30 stycznia!

arcsystemworks.jp

Spragnieni iście oldschoolowych wrażeń? W takim razie na pewno ucieszy Was zapowiedź kolejnej odsłony kultowej serii.

Arc System Works potwierdziło, że Double Dragon IV zadebiutuje na rynku już za miesiąc, a konkretnie 30 stycznia i gra dostępna będzie zarówno na PC (platforma Steam), jak i konsoli PlayStation 4.

Double Dragon 4 powraca z retro oprawą graficzną 2D, podobną do tej, którą znamy z pierwszych tytułów z tej serii.

Co więcej, każdy z trybów będziemy mogli rozegrać w kooperacji dwóch graczy. Jeśli zaś chodzi o warstwę fabularną, to producent zdradził jedynie, że historia rozgrywać będzie się po wyeliminowaniu Shadow Warriors, czyli zaraz po drugiej części.

Warto też dodać, że gra tworzona jest przez oryginalną ekipę, w tym takie osoby, jak producent Takaomi Kaneko, reżyser Yoshihisa Kishimoto, projektant postaci Koji Ogata, kompozytor Kazunaka Yamane i programista Kei Oyama.

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun zapowiadający Double Dragon IV:

archiwum newsów

2016-12-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.