WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

EA i Origin Access - nadchodzą niespodzianki

Mass Effect 4

Opłacacie abonament EA Access lub Origin Access?

W takim razie mamy dla Was dobre wieści, ponieważ serwisy Electronic Arts już niedługo zostaną rozszerzone o kolejne mocne pozycje, a dodatkowo otrzymamy możliwość ogrania nadchodzących gier tego wydawcy przed ich oficjalną premierą.

Co prawda firma nie podała żadnych konkretnych terminów, ale do grudnia w obu serwisach pojawi się Mass Effect: Andromeda w pełnej wersji bez żadnych ograniczeń.

Najnowsza odsłona uznanej serii RPG może nie została przyjęta zbyt ciepło przez graczy, ale zapewne sporo osób zdecyduje się na wypróbowanie tej produkcji w ramach subskrypcji. EA potwierdziło, że w najbliższych tygodniach możemy liczyć na:

  • Mass Effect: Andromeda – pełna gra
  • Star Wars Battlefront II – trial przed premierą pozwalający ograć kampanię i tryb sieciowy
  • Need for Speed: Payback – trial przed premierą (10 godzin zabawy)
  • The Sims 4 – trial przed premierą
  • Dead Space 3 – pełna gra

Dead Space 3 zawita oczywiście w usłudze na Xbox One, ponieważ gra znajduje się już w skarbcu Origin Access. Z kolei wersja próbna The Sims 4 tyczy się EA Access (premiera gry na konsolach 17 listopada).

 

BioWare

archiwum newsów

2017-10-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.