WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Electronic Arts rozdaje Dead Space

Poszkole

Jeśli wciąż mało Wam darmowych gier, to Electronic Arts przygotowało kolejny gratis w ramach programu "Specjalny prezent Origin".

Tym razem jest to pierwszy Dead Space i co prawda jest to tytuł, który ma już na karku blisko 10 lat, ale dla fanów gatunku survival horror i tak wydaje się to być obowiązkową pozycją.

Grę można pobrać w TYM miejscu i wystarczy dodać ją do naszej biblioteki, a jedyny wymóg to posiadanie konta Origin, które i tak zapewne większość graczy PC już posiada.

Tradycyjnie promocja jest ograniczona czasowo, więc warto się pospieszyć i nie odkładać tego na ostatnią chwilę, tym bardziej, że EA nie podaje daty jej zakończenia.

Sama gra w momencie premiery zgarnęła bardzo dobre oceny (średnia na PC to 86%) i została ciepło przyjęta przez graczy, którzy docenili bardzo dobrą oprawę graficzną, świetny klimat nasuwający skojarzenia z filmami Obcy oraz dobrze zrealizowaną rozgrywkę, gdzie nasz bohater walczy z Necromorphami. Jeżeli więc jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z Dead Space, to polecamy nadrobić te zaległości.

archiwum newsów

2018-02-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.