WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Emulator Nintendo Switch już w drodze

Nintendo

Jeśli od blisko roku marzycie o tym, żeby w końcu położyć swoje ręce na Legend of Zelda: Breath of the Wild albo Super Mario Odyssey, ale ...

... nie macie ochoty kupować najszybciej sprzedającej się konsoli w Stanach Zjednoczonych w historii, czyli Nintendo Switch, to za jakiś czas pojawi się rozwiązanie dla Waszych problemów.

A mowa o specjalnym emulatorze dla PC i Maca, za którym stoi ekipa odpowiedzialna za emulator Citra 3DS.

Prace nad projektem nazwanym Yuza już trwają i choć na jego oficjalnej stronie można już pobrać wczesne wersje, to możemy jeszcze zapomnieć o odpaleniu na tym jakiejkolwiek gry z Nintendo Switch. Emulator wciąż określany jest jako „eksperymentalny” i niestety nie wiadomo, kiedy będzie w pełni sprawny i gotowy, by zabrać nas do magicznego świata gier Japończyków. Więcej informacji możecie znaleźć TUTAJ albo na oficjalnym twitterowym koncie Yazu.

Warto przy okazji zaznaczyć, że Legend of Zelda: Breath of the Wild ukazało się również na poprzedniej konsoli Nintendo, czyli niesławnym Wii U, więc użytkownicy PC mogą skorzystać z emulatora CEMU, by zagrać w ten tytuł. Tak czy inaczej, fani Mariana wciąż muszą obejść się smakiem, a poza tym z niecierpliwością czekamy na to, co z cała sprawą zrobi Nintendo, bo nie da się ukryć, że emulatory nie cieszą się zbytnią sympatią deweloperów.

nintendo.com

archiwum newsów

2018-01-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.