WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

F1 2015 i F1 2017 w świetnych promocjach

YouTube

Jeszcze przez 1 dzień i blisko 8 godzin możecie skorzystać z wyjątkowej oferty przygotowanej przez Codemasters i Humble Bundle, a mianowicie pobrać grę F1 2015 zupełnie za darmo.

Poza promocją tytuł wciąż kosztuje 35 EUR, więc to dobra okazja do wzbogacenia swojej biblioteki bez dodatkowych kosztów.

Akcja obowiązuje jedynie na PC i wymaga skorzystania ze Steama - na stronie Humble Bundle klikamy baner “Add to Cart”, dzięki czemu otrzymujemy kod do zrealizowania na platformie Valve.

Jak sama data wskazuje, gra nie jest żadną świeżynką, a do tego średnia jej ocen nie była powalająca (61 na metacritic), ale z drugiej strony to zawsze “nowy” tytuł do ogrania. Jeśli więc macie ochotę przez moment poczuć się jak kierowcy Formuły 1 i usiąść za sterami potężnych bolidów, to musicie się pospieszyć.

Jeżeli jednak nie zdążycie, to jeszcze nie wszystko stracone, bo Steam również przygotował dla nas specjalną ofertę i to na F1 2017, które zbiera lepsze oceny (89 na metacritic) od swojej starszej siostry. W tym wypadku możemy przez 2 najbliższe dni testować grę zupełnie za darmo, a jeśli się nam spodoba, to następnie zakupić ją w promocyjnej cenie 65 PLN. Wszystkie szczegóły TUTAJ.

f1_2015

archiwum newsów

2018-03-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.