WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Fallout: New Vegas na silniku Fallout 4?

Fallout 4

Fallout: New Vegas od studia Obsidian przez wielu graczy uznawane jest za najlepszą odsłonę serii Fallout.

A przynajmniej jeśli mówimy o nowszych częściach tego cyklu i nie bierzemy pod uwagę dwóch pierwszych, kultowych już RPG-ów.

Spora część osób ucieszyć może się więc z informacji, że New Vegas zostanie odświeżone.

Grupa zapalonych modderów postanowiła przenieść tę cześć Fallouta na silnik "czwórki" i w związku z tym opublikowała już nawet wideo prezentujące swoje dzieło w wersji pre-alpha. Zespół pracujący nad tą produkcją nie ujawnił jednak jeszcze żądnego terminu, ale zakładają, że prace nad grą zajmą im ok. 2 lata. Jak podkreślają, mod ten wymagać będzie ogromu pracy, a projekt jest na wczesnym etapie produkcji, więc zapewne przyjdzie nam na niego jeszcze trochę poczekać, a nie ma pewności, że w ogóle ujrzy światło dzienne. Zależne jest to bowiem nie tylko od determinacji zespołu, ale także Bethesdy, która może dojść do wniosku, że nie życzy sobie takiej produkcji i zacznie ją blokować.

Trzymamy jednak kciuki za powodzenie projektu i liczymy na, że uda się go prędzej czy później ukończyć.

archiwum newsów

2017-12-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.