WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Far Cry 5 kusi nowym zwiastunem

YouTube

Ubisoft opublikował nowy zwiastun z rozgrywką z Far Cry 5.

Trailer ten prezentuje w jaki sposób świat Far Cry 5 reaguje na aktywności gracza, który wraz z lokalnymi sojusznikami stara się odzyskać niewielką miejscowość w Montanie - Hope County.

Przypominamy, że gra zaliczyła miesięczne opóźnienie i trafi na PC, PS4 i Xbox One 27 marca, a jej twórcy obiecują największą liczbą broni z opcją modyfikacji oraz pojazdów w historii serii.

Oczywiście tytuł ten, podobnie jak poprzednicy, oferować będzie graczom dużo swobody i ci będą mogli dowolnie eksplorować Hope County w poszukiwaniu dodatkowych atrakcji.

Warto też wspomnieć, że Far Cry 5 wykorzystywać będzie technologię Rapid Packed Math, która pozwala kartom graficznym na wykonywanie dwóch instrukcji w cenie jednej. To oczywiście powinno przełożyć się na wzrost wydajności na GPU od AMD (jak na razie tylko układy graficzne Czerwonych obsługują tę technikę).

Far Cry 5 oferować będzie też sieciową kooperację dostępną zaraz po ukończeniu znajdującego się w grze samouczka. Zapowiada się więc na sporo dobrej zabawy, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia poniższego zwiastuna:

archiwum newsów

2017-12-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.