WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Final Fantasy XV trafia na PC

finalfantasyxv.com

Wiedzieliśmy, że Final Fantasy XV w końcu trafi także na PC, bo sam producent sugerował kilkukrotnie, że jest to praktycznie kwestia czasu, ale

... dopiero teraz doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi ze strony Square Enix, które z tej okazji opublikowało także nowy zwiastun.

Gra trafi na "blaszaki" na początku przyszłego roku (nie znamy jeszcze dokładnej daty), a pecetowy port powstaje we współpracy z firmą Nvidią.

Oznacza to, że nie tylko otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz Dolby Atmos, ale także technologii GameWorks effects, w tym TurfEffects dla realistycznej symulacji trawy, Hairworks, Flow, cieni HFTS oraz VXAO.

Poza tym, twórcy zapewniają, że wersja na komputery będzie ostateczną i wyglądać ma lepiej od konsolowych odpowiedników. Wiele zależeć będzie jednak od jakości samego portu i optymalizacji efektów Nvidia GameWorks. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia poniższego zwiastuna:

archiwum newsów

2017-08-22

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.