WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

GOG rozdaje za darmo Oxenfree

Poszkole

Jeśli wciąż mało Wam darmowych gier na świąteczny maraton, to mamy dobre wieści.

Sklep GOG w ramach trwającej właśnie Wyprzedaży Zimowej rozdaje Oxenfree bez żadnych opłat.

To już druga darmowa gra rozdawana przez polski sklep w ramach tej akcji, ponieważ na początek otrzymaliśmy Grim Fandango Remastered.

Oxenfree to dwuwymiarowa gra przygodowa od Night School Studios, która utrzymana jest w klimacie paranormalnego thillera. Tytuł ten może nie jest wybitnie popularny, ale zdecydowanie warto zwrócić na niego uwagę, szczególnie jeśli jesteśmy fanami gatunku. Produkcja Night School Studios z 2016 roku chwalona była za intrygującą opowieść oraz bardzo dobre, realistyczne dialogi prowadzone przez młodych bohaterów tej gry.

Gra dostępna była za darmo w ramach Xbox Live with Gold we wrześniu tego roku, a wyszła także na platformę Switch oraz urządzenia mobilne, ale obecnie jedynie pecetowa wersja oferowana przez GOG jest darmowa. Tradycyjnie już, promocja jest czasowa i na odbiór Oxenfree macie czas do dziś do godziny 15:00.

archiwum newsów

2017-12-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.